Wersja do druku

55 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wczoraj pierwszy raz złożyłam zamówienie w sklepie Textilmar (wszystko przez Trinny!) - jestem ciekawa co przyjdzie i jak długo będę czekać na paczkę :)
Sporadycznie kupuje przez internet - no chyba ze u naszych forumków na giełdzie.
Jeśli chodzi o transakcję w TEXTILMAR to naprawdę nic nie mam do zarzucenia.Jak mają pieniążki na koncie wysyłają paczkę,aha tkaninki jest zawsze troszkę więcej i to się przydaje na dekatyzację(pamiętaj o tym Sus)!A jaki kolorek zamówiłaś?????Ciekawa już jestem!


--- Ostatnio edytowane 2012-04-16 09:15:56 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja moge polecic allegrowicza
http://allegro.pl/show_user.php?uid=7089148
tkaniny od 2,90 max do 10pln takze kupowac :)
Ja nie mam kaski teraz bo bym chetnie kupila pare metrów :)
Dosc fajne ceny, ale kiepskie opisy. Tkaniny w sklepach internetowych powinny byc dokladniej opisane.
A nie tylko na co sie nadaje.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja kupowałam u Textilmar dwa razy.

Za pierwszym razem podszewkę - 2 kolory na jednej aukcji. Przyszły zupełnie różne gatunkowo, jedna cienka i delikatna, druga sztywna. Zero informacji na aukcji, że oferowane są nie tylko różne kolory ale też różne rodzaje.

Za drugim razem satynę bawełnianą, też 2 kolory z jednej aukcji. Jeden kolor przyszedł urzępolony w rogu tak, że z jednej strony nie miałam zamówionej długości 1m tylko 95cm. Ale najgorsze było to, że zamawiałam satynę o szerokości 150cm a ten jeden kolor był 140cm. Ten drobiazg wystarczył, żebym nie mogła wykroić planowanej spódnicy.

Trochę się boję teraz cokolwiek zamawiać, bo kojarzy mi się z loterią.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
cenne informacje przekazujesz, te niby drobizgi jednak maja znaczenie, dosc duze jak sie okazuje.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zamówiony towar zawsze można reklamować, tylko czasami czy czas poświęcony na reklamację jest tego wart?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mozna reklamowac, tylko jak sie kupuje i placi za przesylke i potem przy odsylaniu znowuz trzeba by za nia zaplacic, to czy sie oplaca?
Jak kupowalam w sklepie artex8 to tkaniny byly pociete o jakies 4-5 cm dluzsze, ale roznej jakosci. Wzielam jedną niby dzianine w dwoch kolorach, a obie sie roznily calkowicie od siebie!
W sklepie tkaniny od eliny byly krzywo pociete, tak ze niektore rogi krotsze, a jedna tkanina to nawet pobrudzona niezle.
Mam dosc internetowych zakupow:boisie:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja szukam materiału w sarny (lub inne zwierzęta), zależy mi na jakości materiału, chętnie też bym go najpierw dotknęła. Znacie taki sklep, w którym mogłabym szukać czegoś takiego? Lub miejsce gdzie można zamówić materiał na wymyślony wzór?
Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Zdam relację jak paczka dotrze.

Trinny zamówiłam bawegę biskupią i chabrową - po 2 m.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wiem, że temat jest o polecanych i sprawdzonych sprzedawcach z allegro, ale chciałabym przestrzec osoby kupujące na allegro przed sprzedawcą Aktigard osoba ta sprzedałała tkaniny bardzo tanio (po 4zł/m)z powodu likwidacji sklepu jednak jest to tylko chwyt, aby zainteresować kupujących. Jej konto jest już zamknięte ale na pewno działa pod inną nazwą. Przed zakupem warto sprawdzić czy sprzedawca wysyła za pobraniem, czy podał telefon i numer działa, i koniecznie sprawdzajcie komentarze. Wyżej wymieniony sprzedawca zachęcał do skladania większych zamówień darmową przesyłką, bo i tak nie miał zamiaru nic wysyłać
Ostrzegam przed kontami które posiadają kilka adresów email,
Podam adresy wyżej wymienionego sprzedawcy, bo jak działa pod innym nikiem to przy pytaniach o aukcje może ich nadal używać:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Ja straciłam 140zł:zly:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja szukam materiału w sarny (lub inne zwierzęta), zależy mi na jakości materiału, chętnie też bym go najpierw dotknęła. Znacie taki sklep, w którym mogłabym szukać czegoś takiego? Lub miejsce gdzie można zamówić materiał na wymyślony wzór?
Pozdrawiam ;)
________________________________________________________

55 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.