Wersja do druku

55 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Monia nie czekaj dłużej załatwiaj wszystko przez allegro.Wystaw jej już teraz komentarzyk oczywiście wiesz jaki!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem za, trzeba wszystko formalnie przez allegro, ciągle mnie zastanawia co ona nie ma negatywnych komentarzy (ta sprzedająca)od jakiegoś czasu- a wcześniej multum hmmmm
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moniko w spór wchodzisz przez allegro (jest opcja), wtedy mają obowiązek się ustosunkować. Jeżeli tylko wysłałaś do nich maila to też odpowiedzą po kilku dniach i najwyżej pogrożą sprzedającemu palcem. Aha nie można wejść w spór po upływie 60 dni od daty transakcji.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
Monia nie czekaj ani dnia dłużej tylko działaj przez allegro. Oni pomagają w takich sytuacjach. Przykra sprawa... :(
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A powiedzcie mi dziewczyny, czy ktorejs z Was tez paczka nie dotarla od tego sprzedawcy? Bo wiem, ze byly problemy odnosnie tkanin, ze za krotko uciete, ze nie takie, jak zamawiane. Moglo sie tez tak zdarzyc, ze w firmie kurierskiej zapodziali. NO nic, czekam na maila od Allegro, jak cos to zglaszam na policje. MOze i oni sie nie przejmą za bardzo, ale przynajmniej bede miec papierek.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Monia gdyby co to zgłoś na policję.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja kupiłam u nich jeszcze jak działali pod inną nazwą . Towaru nie mierzyłam bo materiały były tak piękne ze za ta cenę takich się nie spodziewałam. Wiem że nie sprzedają małych ilości bo zwyczajnie nie chce im się. często zawieszają konta i firmę żeby nie przekroczyć progu podatku wat i otwierają nową na kigoś z rodziny. z tego co wiem to już tak zrobili 3 razy a nie wiem czy nie więcej. Materiały mają naprawdę dobre gatunkowo i bardzo tanie dlatego mają stałych klientów być może nawet zaopatrują się u nich małe firmy . Dlatego mają zbyt i nie zależy im na małych sprzedarzach. Ile metrów zamówiłaś? bo jak 1 lub 2 to nie wiem czy ci wyślą. Przykra sprawa :bezradny:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, ja już dwa razy zrobiłam zakupy u Pani Eliny i jestem mega zadowolona, trzeba zrozumieć, że nie sprzedaje ona małych ilości i się dostosować bo warto!!! Tkaniny piękne, jak zobaczyłam co mi przyszło w paczce od tej Pani byłam bardzo zadowolona. Przelewem płaci się tylko za tkaniny a przy odbiorze kurierowi 17,50 za przesyłkę i wszystko zrozumiałe. Ja jestem mile zaskoczona jakością i ceną , będe stałą klientką u tej Pani i nawet raz rozmawiałam z nią przez telefon i mogę śmiało powiedzieć że jest miłą osobą!!!

A jeśli chodzi o spory na allegro to też mam w tym doświadczenie-allegro wcale nie ingeruje w takie sprawy, ja miałam już ze dwa takie spory- o zwrot kasy za zareklamowane okulary i o komentarz negatywny, który słusznie wystawiłam. Niestety allegro jest monopolistą i nie będzie się przejmowało jakimiś drobnymi sprawami. Jedynie odpowiednie słowa w stronę kontrahenta mogą pomóc.

--- Ostatnio edytowane 2011-12-29 14:23:58 przez czarnaigla ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy znacie może jakieś fajne sklepy internetowe gdzie można kupić ładne, kolorowe materiały takie jak np. na dekoria.pl?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z dekori mam próbnik i bardzo mi się podobają ich tkaniny. TEraz szukam drelich z wzorem ładnym i akcesoria gorseciarskie, ale trudno znaleźć.
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl

55 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.