Wersja do druku

55 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Miniko widzę, ze szyjesz na nie byle jakich niciach ;)
Słuchaj ja szyję na polskiej Arenie i w zasadzie innych nie kupuję. Co do nici do overlocka to w pasmanteriach mały wybór kolorów - głownie czerń i biel, czasem jakaś czerwień. U nas w każdym razie bida w tym temacie. No wiec kupuję 3-4 szpulki nici z Areny, na ogół robię mieszankę odcieni pochodnych.
A tak to kupiłam sobie na allegro 8 szpul: 4 czarne, 2 białe i 2 ecru u tego sprzedawcy bo tańszych nie znalazłam i spisują się bardzo dobrze, nie narzekam -> KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Tkaniny Amstii ze sklepu lub allegro. Bardzo dobra jakość tkanin. Do tej pory zamówiłam polar, dżersej, bawełnę i punto. Kontakt z Panem B. szybki, łatwy i miły. Ceny ok.. Dostałam paczkę niecałe 24h po zakupach. Tu jest link do allegro
KLIK



--- Ostatnio edytowane 2011-11-14 17:48:21 przez Susanna ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
gutermana dobre nici
szyjemy nimi w pracy
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanko, dlaczego nie przychodzą do mnie powiadomienia na maila??? zaznaczyłam już chyba wszystko :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A ja używam zwykłych, tanich nici sprowadzanych z Chin przez Kielce. Gigantyczna gama kolorów, a jakość? Skoro szyje się dobrze, nie plączą się, a ubrania ze mnie nie spadają /czyli że szwy się trzymają/, klienci zakładu, który prowadziłam, nie przychodzili z reklamacjami - to czego więcej chcieć?

Nici do owerloka tez mam mnóstwo - i też chińskie. Z komentarzem jak wyżej.

Kupowałam je w Opolu u pani Haliny w fantastycznie zaopatrzonej hurtowni pasmanteryjnej.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też szyję na Arenach, dobre choć wiem, że jak dokupię overlock to coś dokupię na allegro, a i na stebnówkę do cienkich tkanin jak szyfon wolałabym jedwab...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Susanko, dlaczego nie przychodzą do mnie powiadomienia na maila??? zaznaczyłam już chyba wszystko :)
Przekroczyliśmy limit i powiadomienia trzeba było wyłączyć. Póki co nie wiadomo kiedy znów włączymy tę funkcję.

Nici do overlocka, o których pisałam wyżej, też są made in china - mam 2 szpulki nierozpakowane i tak na nich pisze.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ufff... już myślałam, że coś nawywijałam, taki ze mnie informatyka jak nie wiem co;)
a ja mam jeszcze Amanny na specjalne okazje:)... nie mam nic przeciwko chińskim niciom, ale oczywiście mam takie hobby i przyzwyczajenie do tych nici, jedni lubią rybki ja lubię nici;) ... No ale w mojej miejscowości nie ma szans żeby kobietka sprowadziła je do pasmanterii, w sumie się nie dziwię...
a jeszcze popatrzcie jakie to piękne:) http://butterick.mccall.com/in-home-thread-cabinet-with-100--natural-cotton-thread-products-6471.php?page_id=2806... nie na moją kieszeń ale piękne :)

--- Ostatnio edytowane 2011-11-10 22:05:15 przez MonikaB ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znajoma korzystała ze sklepu w usa - przysyłają do Polski, a ceny mają przyzwoite.
http://www.fabric.com/
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Susanna, nie widać mojego linka w moim ostatnim poście.
________________________________________________________

55 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.