Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Idzie wiosna a z nią nowe wyzwania,więc i ja z wami poćwiczę. Lepiej pozbyć się po zimowych boczków niż fajnych ciuszków.:):):)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nie wiem co się dzieje ale nie moge dodać fotek a jestem na urlopie i z nudów szyje i szyje ;)uszyłam sobie 2 spódniczki . Jestem w trakcie szycia zasłon , a że nie mam lamówki uszyłam ze skrawków poduszki ale jak tu wklepać fotki jak coś mi szwankuje :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Miałam też ten problem jak wchodziłam przez Mozille ale przez operę fotki wchodzą nie wiem skąd ten problem.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
ITA nie wiem co jest ale to chyba na moim kompie cos jest nie tak z wrzucaniem fotek .Musze coś pomyśleć ale teraz jestem w pracy i moge pokazać co nieco ;)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Byłam tydzień na urlopie no i aktywnie i szyciowo go wykorzystałam a tu moje dzieła . Spódniczki, ktore czekaja na wiosnę i cieplejsze dni;)
Oczywiście nie obyło się bez błędów. Tą beżową miałam uszyć z rozięciem z tyłu no ale i pociełam materiał zorintowałam się , że nie dodałam na to rozcięcie więc wymyśliłam , że rozcięcie będzie ale z przodu, docięłam kawałek i to co mi zopstawało wyszło jako zakładka , nie powiem ale mi się spodobało to moje kombinowanie ;)Niestety zamek musiałam wszyć z boku choć tego nie lubie ale co zrobić <<gapowe>>


--- Ostatnio edytowane 2010-03-08 18:01:52 przez mojra68 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
I moje największe dzieło narzuta na łóżko, maja byc jeszcze poduchy ale , że mam jej dość poczekają na vene twórczą;) strasznie się przy niej namęczyłam. Myśle, że warto było.

No i szyjąc zasłony wyszły 3 poduszki ze skrawków.
Zasłony i firankę jutro wklepie :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Spódniczka z zakładką - śliczna :) Super krój. I krateczka też mi się podoba bo lubię krateczkę.
A narzuta... Mojro toż ja muszę kupić na nasze przyszłe łoże małżeńskie narzutę a Ty tu taką piękną uszyłaś :) Podziwiam i wiem ile pracy kosztowała ale za to jaki efekt! Myślałam o uszyciu ale chyba sobie odpuszczę, może w przyszłości ;)
Poduchy sympatyczne, lubię połączenie różu ze złotem :)

--- Ostatnio edytowane 2010-03-08 18:24:00 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Sus to złoto z mleczną czekoladą nie róż :)na poduchach
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Narzuta rewelacyjna!
Kombinowana spódniczka bardzo mi się podoba (pozostałe też) :D
A poduchy z resztek są bombowe!!!
Gratuluję twórczego urlopu B-)

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.