Wersja do druku

4 strony: 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Już pokazywałam tą sukieneczke dla córki na studniówkę ale poskładam w jeden watek wszystkie moje "dzieła"

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Kupowałam materiał na allegro na inny pomysł sukienkowy więc zostało go całkiem sporo i wyszła sukieneczka dla Agatki, tu jeszcze nie jest wykończona , bo rękawki sa przymarszczone i wygladają jak bufki, no i doszyte są cekiny przy dekoldziku, jak uda mi sie córcie namówic na foto to wrzuce już finalny efekt. Teraz są tylko takie fotki

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Kolejna sukienka szyta dla córki równiez na studniówkę ale 2 lata temu a namęczyłam się przy niej co nie miara, zawżywszy , że szyję od czasu do czasu

--- Ostatnio edytowane 2010-02-12 17:26:43 przez mojra68 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No i pierwsza sukienka jaką uszyłam dla siebie. Widac na fotka tez zasłony, które też szyłam ale ostatnio więcej czasu poświęcam szydełkowaniu i robotkom na drutach ale i czasami jakąś spódniczkę też szyję dla siebie, właśnie jestem w trakcie szycia spódniczkowego, potem plany na narzutę i firanki ale to plany. Ciekawa jestem waszych opini, co robię dobrze a czego jeszcze muszę sie nauczyć bo jestem samoukiem :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne te sukienki, widać włożyłaś w nie dużo pracy. To nie tak łatwo dobrze uszyć sukienkę , a Tobie się to udało.Podziwiam szczególnie te interesujące plecy w jednej z sukienek , bardzo ciekawy pomysł.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sympatyczna koleżanko,
proszę mi tu nie popadać w żadne kompleksy !!! Szyjesz pięknie, patrząc na zdjęcia, sukieneczki są śliczniutkie. Wykończenie bez zarzutu, sukienki układają się na modelkach bardzo dobrze. Masz , dziewczyno, talent do szycia i wykorzystywuj go !!
A tak na marginesie, rozumiem , znów patrząc na fotki, że masz dwie przemiłe córki, Agatkę i...... ???
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
To miło czytac takie miłe słowa od mistrza, mam 3 córki Agatkę , Kamilę i Monikę zatem mam komu szyć :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Urocze sukienki szyjesz!!! :D
Twoją też chętnie widziałbym z pasem w innym kolorze (brąz lub czarny) - tak jak uszyłaś pierwszą sukienkę :angel:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te sukienki są przepięknę i doskonale odszyte :) tym bardziej, że jesteś samoukiem
Ja też uczę się sama szyć, więc nabrałam trochę optymizmu, że może też się tak nauczę :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sukienki cudne i nie powtarzalne, wszystkie mnie zauroczyły :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


4 strony: 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.