Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak się ma trzy damy w domu do obszycia, to się ma co robić.Wiem coś o tym.Sukienki super wszystkie bez wyjątku,kolory też fajne widać,że dużo pracy w nie włożyłaś:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziękuję wszystkim za miłe słowa, które dodają zapału do szycia i nie zniechęcania sie nawet gdy coś sie skopie ;):)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No i uszyłam spódniczke z kieszeniami no ale nie obyło się bez pomyłki, prawie uszyłam i się dopiero zorientowałam, że nie dodałam zapasu na szwy, ledwo sie mieszcze, chociaż już byłam w niej w pracy. Są dwie opcje: albo wyrzucić albo schudnąć po zimie hihihi. Kiepska fotka mi wyszła jakoś światło sie odbijało :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kiecka jest świetna, fajnie wyglądają takie kieszenie- trudno się takie szyje? Szkoda, że zdjęcie takie niewyraźne, słabo widać
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wygląda mimo słabej jakości fotki bardzo fajnie :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Kiecka jest świetna, fajnie wyglądają takie kieszenie- trudno się takie szyje? Szkoda, że zdjęcie takie niewyraźne, słabo widać
Nie są wielką trudnością te kieszenie,pod spodem podszewka w kieszeniach , może mi się jutro uda zrobić lepszą fotkę to wrzucę. Wykruj był w burdzie dosyć starym wydaniu .:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gdzie do wywalenia ,będziemy razem ĆWICZYĆ JA I TY .....
Bo obawiam się że ja to szafę bym musiała wywalić ...Kieca jak znalazł :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
hehehe ja już dziś musiałam wymachiwać kończynami bo mnie córa pogoniła, że zaczyna mi się robić kaloryfer ale na boczkach hihihihi zobaczymy jak długo wytrzymam. Migotko no to do dzieła....? raczej do czynu by sie szaf nie wyzbywać :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szykuję już rower :) co dzień pokonuję 16km
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Administrator
Wygląda mimo słabej jakości fotki bardzo fajnie :)
Mam to samo zdanie :) I bardzo podoba mi się kolor.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.