Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak jak obiecałam w wątku powitalnym, pochwalę się swoimi ostatnimi szydełkowymi wyrobami. Mniej lub bardziej udane, ale zrobione przeze mnie. Wszelkie uwagi i rady oraz konstruktywna krytyka mile widziana :)
Pozdrawiam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie bardzo widzę, co tu krytykować - wszystko piękne, po prostu piękne! Jakiej średnicy są te kolczyki z kwiatkami szydełkowymi? Te kwiatki chyba są mikroskopijne...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No super! Bardzo podoba mi się ta pierwsza kwiatkowa broszka :) jest przesliczna.
Kolczyki super śliczne!
I tu mam pytanie. Jak umieściłaś na nich szydełkową aplikacje? Ja mam te kolczykowe obręcze ale nie mam pojęcia jak to zrobić :)
ach te kolczyki maja średnicę co najmniej 5 cm :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystko piekne, ale te zielone kolczyki mnie po prostu zachwyciły. NIe wiedzialam, ze tak można łączyć wyroby szydełkowe.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :)

Czeremcho, te zielone kolczyki maja średnicę niecałych 6 cm, a te drobne kwiatki około 1,5 cm. Przyznaję, że trochę dłubaniny przy tym było, ale satysfakcja duża.
Juli, nie wiem jak Ci to wytłumaczyć jak zrobiłam te kolczyki. Po prostu gdy robiłam ostatnie okrążenie to szydełkiem obrabiałam obręcz kolczyka. Drut kolczyka przechodzi przez środek oczka. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak zielone są urocze.


--- Ostatnio edytowane 2011-05-23 02:46:33 przez Kora ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super!
Avatar użytkownika
Administrator
Te zielone kolczyki mnie zachwyciły! Są prześliczne, perfekcyjnie wykonane, podziwiam cierpliwość!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niema tu co krytykować tylko trzeba podziwiać piękne arcydzieła :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Juli, nie wiem jak Ci to wytłumaczyć jak zrobiłam te kolczyki. Po prostu gdy robiłam ostatnie okrążenie to szydełkiem obrabiałam obręcz kolczyka. Drut kolczyka przechodzi przez środek oczka. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi.
no chyba rozumiem :) ok dzieki poprubuje sobie jak będe mieć chwile :)
________________________________________________________

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.