Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ciekawy konkurs, chcę spróbować swoich sił. Więc można wybrać tylko jedną kategorię i wystawić tylko jeden ciuszek, tak? Gdybym np. chciała uszyć sukienkę do kategorii "molo" i kostium kąpielowy do kategorii "plaża" - to nie mogę...?
Zgadza się, tylko jedna kategoria i jeden ciuszek (za to dopieszczony do granic możliwości ;))
Avatar użytkownika
Świeżynek
Faaajnie! oj, przydałaby się taka maszyna, przydała :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Faaajnie! oj, przydałaby się taka maszyna, przydała :)
Trzeba próbować :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadza się, tylko jedna kategoria i jeden ciuszek (za to dopieszczony do granic możliwości ;))

Z tym dopieszczeniam, to bym na pana miejscu nie przesadzała! moja torebka była dopieszczona i okazało się, że nie tędy droga.
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zgadza się, tylko jedna kategoria i jeden ciuszek (za to dopieszczony do granic możliwości ;))

Z tym dopieszczeniam, to bym na pana miejscu nie przesadzała! moja torebka była dopieszczona i okazało się, że nie tędy droga.
No cóż mnie się w każdym razie arbuzowa podobała :) Zobaczymy jak się sprawdzi torba plażowa .. jak dla mnie bomba (trudno sobie wyobrazić żakiet w takim deseniu ale torba wygląda świetnie ;))
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wezmę udział w konkursie, kiedy będzie do wygrania Telimena ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ten ciuszek to na modelce :)
czy moze byc na manekinie
Avatar użytkownika
Świeżynek
forma prezentacji dowolna ale myślę że na modelce to zawsze ciekawiej ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Konkurs się zakończył, czekam na wyniki. Niektóre prace są naprawdę fajne i pomysłowe, inne są... plagiatami :P

--- Ostatnio edytowane 2011-07-05 08:28:02 przez brummig ---
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Administrator
Jak to plagiatami? Ja oczywiście nie zdążyłam nic uszyć tz. zaczęłam ale nie skończyłam. Tak mi jakoś ten urlop po drodze wyskoczył ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.