Wersja do druku

35 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Witamy Papavero :)
Do tej pory nie szyłam jeszcze niczego z Waszych wykrojów ale chciałabym w końcu spróbować :) Nie mam porównania z Burdą.
Przyznam, że niektóre modele mnie zaciekawiły, jeśli coś uszyje to oczywiście zaprezentuję na forum i blogu :) do czego zachęcam także innych forumowiczów :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie się podoba 90% wykrojów prezentowanych na stronie papavero, ale w związku z tym że jestem nowicjuszką potrzebuję opisu co z czym zszyć i z której strony, gdzie wywrócić i gdzie podkleić fizeliną itd.

A kursem kroju jestem baaardzo zainteresowana, ale z tego co czytałam to jest kurs wyjazdowy = trzeba wziac urlop. A za 0 zł jak się udziela na stronie papavero. Szukam we Wrocławiu kursów weekendowych lub popołudniowych - oczywiście płatnych.
Avatar użytkownika
Administrator
Na Papavero pojawiło się kilka ciekawych modeli do ściągnięcia. Zainteresowałam się sukienką, spódniczką z zakładkami, bluzeczką z falbanką i prostą bluzeczką z rękawkami a'la motylek. Wykroje już ściągnięte. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Robią się z czasem coraz ciekawsze. Może się jednak na coś skuszę?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Robią się z czasem coraz ciekawsze. Może się jednak na coś skuszę?
Otóż to :) Wyrabiają się że tak powiem :) Wykroje zaskakują.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podoba mi się wykrój sukienki ... chyba też się skuszę :tak:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
... Szukam we Wrocławiu kursów weekendowych lub popołudniowych - oczywiście płatnych.
zobacz na stronie papavero w zakładce: oferta-kursy i szkolenia :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus, też dzisiaj tam się zarejestrowałam. Kiedyś oglądałam tę stronkę, ale jakoś mnie nie porwała. Ale wczoraj weszłam tam jeszcze raz i aż mi dech zaparło! Tyle fajnych rzeczy do uszycia i porady, jak zrobić krok po kroku.
Od razu rzuciły mi sie w oczy dwie spódnice kolorowe i ciekawe i az mnie skręca, zeby je sobie uszyc!
Prawda, ze cudne?

--- Ostatnio edytowane 2011-07-23 17:45:54 przez monikowo ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie na papavero zachwycają tkaniny :) Ciężko jest upolować takie cuda. Znam chyba tylko jedną hurtownię, gdzie są takie piękne wzory. A modele przygotowane przez papavero bardzo mi się podobają, właściwie czytuję ich stronę od samego początku ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Sus, też dzisiaj tam się zarejestrowałam. Kiedyś oglądałam tę stronkę, ale jakoś mnie nie porwała. Ale wczoraj weszłam tam jeszcze raz i aż mi dech zaparło! Tyle fajnych rzeczy do uszycia i porady, jak zrobić krok po kroku.
Od razu rzuciły mi sie w oczy dwie spódnice kolorowe i ciekawe i az mnie skręca, zeby je sobie uszyc!
Prawda, ze cudne?
Mnie na początku prawie nic nie zainteresowało ale teraz jest coraz lepiej i chciałabym sobie conieco uszyć :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

35 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.