Wersja do druku

35 stron: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Pewnie tak.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Myślę, że nie ma co się denerwować. Zapowiadali wielkie zmiany, więc to musi potrwać, a pewnie i w praniu wyjdą jeszcze jakieś błędy. Cierpliwości :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a nie, nie denerwuje sie bo juz nawet ta nowa ich stronke zdazylam zobaczyc(b. fajna), tylko sie zdziwilam ,ze podczas logowania nagle zniknela:)

pozdrowionka
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:bezradny:No masz...a ja nie widziałam
Edit: Ok, widziałam.

--- Ostatnio edytowane 2013-03-13 16:43:18 przez Impressivo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już jest z nową szatą, trzeba się będzie przyzwyczaić...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jak dla mnie za duże grafiki, jakby mogły to by mi z monitora wyszły... i trochę trudno znaleźć coś, co jest potrzebne... chyba wyszukiwarka jeszcze nie jest w pełni sprawna. Idę buszować, bo już mam dość prucia i rozkminiania z cyklu "jak to powinno być" :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sądzę, że do ostatecznej formy papavero będzie dochodzić jeszcze przez jakiś czas :) A my będziemy musiały trochę poużytkować i zobaczyć czy nam się spodoba, bo na szybko nie ma co oceniac.
Avatar użytkownika
Administrator
Też tak sądzę Imp. Najczęściej jest tak, że portal zostaje "odpalony" a potem wychądza błędy, problemy itp. i trochę musi potrwać zanim wszystko opanują :) Na pewno na plus są kolory (i to mówię ja, której forum jest szare ;) ) natomiast nie za bardzo jeszcze potrafię się odnaleźć ;) Czasu mi trzeba :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno, :):)Twoje forum może jest szare /ja tak nie sądzę/ ale bardzo przejrzyste i łatwe do ogarnięcia. Nie wszyscy użytkownicy są tacy obcykani w obsłudze komputera. Może dlatego użytkownicy ekrawiectwa są tutaj spokojni i uprzejmi jedni do drugich:buziak::buziak: a przede wszystkim chętni do pomocy:pocieszacz:. Czasem emanacja kolorami i trudności w odnalezieniu właściwego "klik" powoduje zdenerwowanie i złość:wnerw::zly:

Teraz moje RZS daje mi się we znaki i nie szyję za dużo a prawie wcale. Wierzę, że będzie lepiej. Jednak komputer jest włączone na ekrawiectwie i czytam wszystko, każdy post. Mój mąż twierdzi, że jestem uzależniona.

Z papavero mam wydrukowaną i posklejaną formę na sukienkę wyszczuplającą i spódniczkę. Czekają na realizację:bezradny::bezradny:

--- Ostatnio edytowane 2013-03-14 10:48:44 przez mamamarta55 ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Administrator
W sumie to nigdy nie pytałam czy kolory i grafika WAM odpowiada, taką skórkę zakupiliśmy i taka jest ale skoro piszesz, że radzisz sobie z obsługą tego tworu to się cieszę :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

35 stron: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.