Wersja do druku

35 stron: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny... a czy któraś wie co się dzieje ze stroną papavero? Nie moge ani wejść na stronkę, bo odrazu pokazuje się do logowania okienko... mimo iż się loguje i mam konto od dawna nie mogę się zalogować!!

Za bardzo nie wiem gdzi ezadać to pytanie ... bedę wdzięczna za jakiekolwiek info co się dzieje ze stronką papavero???
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zmieniają wygląd strony. Zreszta chyba nie tylko wygląd, o ile dobrze kojarzę. Ma być fajniejsza.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, już o tym mówili od dawna, że ma być nowa strona i w ogóle nowy wygląd portalu :) W sumie dobrze :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie ma sensu strzępić tu języka nad Papavero. Każdy, kto uczył się szyć korzystając z innych źródeł - szybko się zorientuje, że mnóstwo rzeczy jest tam "nie tak"...

Ktoś, kto uczył się z pomocą tej strony - będzie uważał, że jest to strona idealna. Bo nie ma porównania...

Mi się nigdy nie zdarzało, żebym musiała szyć z Burdy próbne egzemplarze. Nigdy uszyte rzeczy nie były za ciasne. A dopasować je do ciała i potrzeb to jednak co innego, niż rozkładać ręce nad wrzynającą się w ciało pachą i rękawem, do którego nie można włożyć ręki...

Ania
A ja powiem tak:
Jeśli chodzi o szycie ciuchów to jestem kompletne zero.. ale sobie pomyślałam a co tam! Mam darmowy wykrój z papavero, posklejam, wykroje i będzie dobrze.. i Co?
Biust na wysokośći obojczyka i pacha wrzynająca się jak nie wiem co! :krzyk:
A była to zwykła bluzka bwz rękawów z podkrojem naokoło dekoltu i pach...

Jako, że z ciuchami szytymi samemu nie miałam do czynienia, zniechęciłam się szybko... podkosiłam kilka burd od ciotki i postanowiłam jeszcze raz spróbować. Jednak po wykroju z papavero mam wielkie obawy, że i tutaj będzie coś nie tak... ale dopóki nie zrobię jednej rzeczy z burdy to się nie przekonam co do różnicy, no nie tak?

A też planują zwykłą bluzkę/tunikę/sukienkę z burdy nr 7/99 model 109 :)

http://www.ms77.ru/articles/biblioteka/25999/

Chociaż nie wiem, czy nie za trudna będzie bo ma 2 kropki ;P

--- Ostatnio edytowane 2013-03-12 17:57:28 przez Martynior ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z Burdy nigdy nie szyłam. Mam kilka upatrzonych modeli, ale jakoś tak...nie było kiedy się zabrac.
Z Papavero szyłam, nie szyję w zasadzie od czasu, jak istnieje Impressivo, bardziej z braku czasu niż z innych powodów. Mam jedną ukochaną sukienkę z ich wykroju. Fakt, wrzyna się pod pachami, ale poza tym wygląda...zjawiskowo. Inna z kolei okazała się workowata, ale pod pachami równie ciasno. Do dziś wisi nie dokończona. Już ponad rok.
Trudno powiedziec co jest nie tak.

Edit: Po kilku próbach stwierdziłam, że (jak dla mnie) wystarczy, jeśli podkrój pachy wytnę po linii szwu. To taka tam...poprawka, nie poprawka...na szybko i bez kombinacji.

--- Ostatnio edytowane 2013-03-12 20:25:02 przez Impressivo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ja tam nie narzekam - owszem wpadki były ale generalnie na mnie te wykroje całkiem nieźle leżą. A że nie szyję od razu na gotowo tylko mierzę i dopasowuję to poprawki wprowadzam na bieżąco. Choć fakt - te pachy są straszne! Nawet w płaszczu który właśnie szyję są niesamowicie ciasne!! W płaszczu - aż dziw bierze. Trzeba będzie je bardziej podkroić.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hej dziewczeta i chlopaki!

czy u Was dziala juz strona??? ja po nieudanym zalogowaniu sie(na odnowionej stronie) ujrzalam tylko meldunek, ze nastapil blad a po ponownym wczytaniu strony jest tylko informacja, ze z powodu chwilowych problemow technichnych strona jest niedostepna...powiedzcie tez tak macie??

pozdrowionka Masza:papa2:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Teraz mają przerwę z powodów technicznych :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem bardzo ciekawa czy Papavero jeszcze kiedykolwiek wstanie..
________________________________________________________
Moja praca, moja pasja - http://aleksandra-krajnik.pl/
Aleksandra i jej mała manufaktura - http://aleksandra-szyje.blogspot.com/
Koszulki, dużo koszulek - http://t-max.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dadzą radę. Widać, że diagnostykę włączyli, szukają błędu.
Mi też się ostatnio strona "wywaliła", a chciałam tylko drobne poprawki zrobić :)
________________________________________________________

35 stron: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.