Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja to już w ogóle spóźniłam się na impreze. Może następnym razem zdąże na czas:)

Ale widzę, że impreza byłą udana :D:D
Avatar użytkownika
Administrator
Bardzo chętnie z Wami poskrobię :D choć swoich dzieci jeszcze nie mam to myślę, że takie krótkie wczasy należą się każdej kobiecie :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jak będę mieć perspektywę takich "wakacji", napiszę wcześniej, żeby frekwencja była większa ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
słuchajcie, znowu mam wolne: jutro rano chłopaki znowu jadą na męski wypad do dziadka!
Sus, mam nadzieję, że zdążysz przeczytać!
ogłaszam znowu świętowanie: jeszcze tylko jedna rehabilitacja moich łapek, potem umyję parę okien u kumpeli (ma dwójkę malutkich pomocników, więc trzeba jej pomóc - też tak kiedyś miałam :p ) i potem ogarnę z grubsza u siebie - o ile będę mieć siłę - a potem świętuję !
zapraszam do świętowania nasz zgrany zespół forumowiczów - poszyjemy razem?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Taka impreza się szykuję a ja będe na wykładach siedzieć :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja bardzo chętnie dołączę, bo mój mąż mnie zostawia na 2 dni samą z dziećmi!!! Ale to dwie dziewczyny, więc możemy je do szycia wykorzystać. ;) :D Co będziemy szyć? (= czytaj: pić i jeść ;) ) :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie mam siły, napisałam już 3 razy długą bardzo odp, i mi zeżarło. Stawiam stanowczo na relax dziś wieczór, bo za bardzo zmęczona jestem. Mono, nie martw się, dołączysz po lekcjach, Jagoda - taka pogoda, pójdź z dziewczynkami na wycieczkę do parku i zróbcie piknik. Koniecznie!
rano pójdę po jakieś warzywka, potem ogarnę w domu i będę szyć; Spider-Mana na 184 cm wzrostu i 120 w klacie w planach jeszcze wiatrówki na flaneli dla chłopaków i fajny polarek dla mnie - zdążę jeśli doba się wydłuży
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli tylko będzie ładnie to na pewno wybędziemy z domu. :D Ale wieczorkiem piszę się na imprezę! ;)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Świetny wypoczynek Pajesiu sobie szykujesz nie ma co!:D Ja na jutro też dużo roboty zaplanowałam, ale jak zacznie się impreza wszystko rzucam i przybywam.Co przygotować Wam pysznego do jedzonka bo ja na diecie niestety.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Świetny sobie wypoczynek zaplanowałaś Pajesiu nie ma co! Rzeczywiście doba będzie za krótka.:D Ja też mam jutro dużo szycia, ale jak zacznie się impreza rzucam wszystko i przybywam.Co przygotować pysznego do jedzonka?

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.