Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Cała ja! Zawsze coś spapram.Sorki:-S
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może Sus zajrzy, to usunie zdublowane posty.
Sus, gdzie jesteś? impreza bez Ciebie się nie uda! :p
co do menu: marzą mi się pączki: z nadzieniem czyli nadziejne i te beznadziejne, czyli bez nadzienia ;)
bo ja mam nalewkę, może w niedzielę zrobię rogaliki drożdżowe na jajkach przepiórczych (Mateutek nie może kurzych)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
To ja w takim razie biorę się za pączki,bo te zawsze mi się udają. A te beznadziejne to mają być takie cacka z dziurką czy jak? Mateuszek jest alergikiem?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
te bez nadzienia mogą być okrągłe, bez dziurki. już mi ślinka cieknie :)
Chłopaki w ogóle są "alergiczni" od zawsze, już wyrośli z wielu nietolerancji pokarmowych. Mateuszek zawsze bardziej reagował na alergeny... Teraz walczymy z pyłkowymi, no i z tym jajem... atrakcji uczulających Mateuszka mamy zapewnionych na cały boży rok... ale to oddzielna historia :-S
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny, ja dziś wieczór serwuję tiramisu, wyszło mi place lizać! Jest na śmietanie i mascarpone, bez żółtek, więc na prywatny użytek zwę je sobie "torcikiem kawowym". :D

A co do pikniku to pomysł padł, bo pogoda nie dopisała i... zdrowie. :( Mam taki katar i ból głowy, że dziś nawet szyć mi się nie chciało i przysiadłam do maszyny tylko do kilku przeróbek. Efekt jest bardzo zadowalający - znów będę mogła nosić coś co od dawna zalegało w szafie bezużyteczne... :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
uwieelbiam "tyraj-misiu":D!!!! poproszę kawałeczek :)
pogoda - dziś doprawdy nie dopisała- zimno, że hej, a wczoraj było już tak ładnie...

zdrówka życzę, wykuruj się, Jagodo... teraz kończą pylić leszczyna i olcha - może to z ich winy masz katar? Albo, to halny przywiał pyłki brzozy ze Słowacji?
w trosce o zdrowie powszechne, życzę awansem Wszystkim Forumowiczom mokrego Śmigusa w Lany Poniedziałek :p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestety, katar nie znika i doszło łamanie w kościach. Pogoda paskudna. Dobrze, że jest niedziela i nie trzeba iść do pracy.
A jutro będzie nowy, może lepszy dzień. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Boga w sercu nie macie dziewczyny-ja na diecie jestem!
Avatar użytkownika
Administrator
Dana to Cie trochę pomęczę - na kolację zrobiłam tortillę. Mama kupiła przyprawę Knorra i gotowe placki wiec trzeba było w końcu wypróbować. Jak ktoś lubi - polecam! Paluchy lizać, marynata do mięsa pyszna, taka samo sos czosnkowy a reszta składników to wg. uznania. Lecę po herbatę i na spokojnie czytam forum :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Na nic Twoje kuszenie Sus,będę twarda jak stal,jeszcze tylko do Świąt,w Święta zaszaleję przy stole i po Świętach od nowa na dietę.To jaki jest przepis na tę tortillę?:p

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.