Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba 40 do 80 metrów? No cóż, może Młody chce szyć hurtowo ;P Albo sobie marynary w jednym wzorze aż do emerytury :):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Młody miło mieć na forum młodziutkiego mężczyznę który interesuje się szyciem :):):)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jako, że nie ukrywam lubię chodzić w marynarkach sportowych ale nigdy nie mogłem znaleźć takiej która by mi leżała a jak znajdowałem, to było nieprzyjemne zderzenie z rzeczywistością przy oglądaniu metki, to zapewne jak któraś z koleżanek stwierdziła uszyje hurtowo 3 albo i 4 marynarki takie same i będzie z głowy, a co! Do tego zapewne z jedne spodnie, na jakieś bardziej wyraźmy się to tak, okazyjne okazje. Pewnie dla przyjaciela z którym mieszkam coś uszyję. A tak mniej-więcej z połowę chętnie odsprzedam tutaj na forum chociażby po 2-3 metry naraz. Za koszt tkaniny plus wysyłka, albo odbiór osobisty w gdańsku lub toruniu. A podszewka nie musi być również z tych za 3zł ale z tych tańszych. tam są 3 opcje: 3zł/5zł/8zł. Dziękuje ponownie z góry
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeżeli będzie fajny w użyciu ten materiał, to sama chętnie odkupię dla mojego faceta ;) On też by nosił hurtowo - swoje ulubione ubrania sklonował i posiadał w hurtowej ilości. Mnie do pasji doprowadza widok jego ukochanej dżinsowej kurtki, która jest pozszywana różnymi kolorami nici (teściowa nie lubi robótek) i poprzecierana. Młody - jak już dostaniesz i uszyjesz, to się pochwal :)
Avatar użytkownika
Administrator
A jak będziesz chciał coś sprzedać to zapraszam na podforum GIEŁDA :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj:) ja mam 18 lat:P i wiem co to maszyna:P

--- Ostatnio edytowane 2011-07-23 18:56:33 przez LudwikXVI ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurcze blaszuszka, coraz wiecej facetów na forum:) Witaj Młody:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam i ja.:hejka:
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.