Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam wielką prosbę !Dostałam maszynę do szycia ,która była kupiona w 1996 roku iużywana przez pare lat .Póżniej leżała podobno na strychu parę lat (była dobrze zabezpieczona i jest w dobrym stani ),a teraz dostała się w moje ręce .Niestety poprzednia właścicielka zgubiła instrukcje obsługi .Czy może ktoś posiada coś takiego?Proszę o pomoc!
Avatar użytkownika
Administrator
To bardzo prosta w obsłudze maszyna, zerknij w te filmiki
szycie, nawlekanie nici, nawijanie szpulki
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam tę maszynę i mam instrukcję.
Jak mogę Ci pomóc? Pytaj,postaram się odnaleźć i odpowiedzieć Ci.:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje ci Susanno za pomoc ,filmiki są fajne i będe do nich zaglądać :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kora napisała
Ja mam tę maszynę i mam instrukcję.
Jak mogę Ci pomóc? Pytaj,postaram się odnaleźć i odpowiedzieć C
Dziękuje:)Problemem jest szew od spodu ,nitka jest lużna i poplątana ,chociaż z wierzchu jest równiutko i porządnie .Nie wiem też jakich nici i igieł używać .Igłę mam tylko jedną a chciałabym dokupić sobie pare na zapas (ta którą mam dostałam razem z maszyną )a nici kupiłam w pasmanteri takie jakie pani poleciła mi do maszyn do szycia .

--- Ostatnio edytowane 2011-07-29 12:45:25 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
jakie masz naprezenie nici u góry?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny Ci pomogą tylko pytaj
a ja w wolnej chwili sfocę tę instrukcje i wstawię Ci linki byś mogła mieć ją pod ręką.Chcesz tak?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam taką samą maszynę i również dostałam bez instrukcji.... ale na szęście własnie znalazłam ją na necie... mam ja ściągniętą w pdf ... na dniach będe studiować ... jesli chcesz moge spróbować wysłać na maila... podaj go na priv lub tu jak wolisz... ewentualnie możesz ja ściągnąć z forum elektroda.pl jest tam także kilka instrukcji do innych maszyn jeśli ktoś jest zainteresowany
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.