Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Firefox

Widzę, że emotikonek mogę używać :beczy::bezradny::dokuczacz::figielek::foch::krzyk::muza::okok::oklasky::oczko:
ale nie widzę, na co klikam :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja tak samo jak Aire - nie widzę, ale mogę skorzystać :P

Mam Google chrome.
Widzę te: :-SB-):angel:

a tych już nie, ale widzę opis ;): :beczy: :bezradny::boisie::zalamka:


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:plotki::okok::krzyk::foch:
O, u mnie tez sie pojawily. ja je widzę i widze tez opisy. teraz korzystam akurat z OPery., ale w Firefoxie tez byly.

A wracając do tematu, czesto mam pokłute szpiklami palce, raz sie przyszylam - ale tak leciusko- do maszyny, tylko naskórek mi sie przyszyl i potem rozerwal.
Moja mama tez mowi, ze sie nie szyje na kims.

--- Ostatnio edytowane 2011-07-21 19:59:28 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wiiidzęęęę! :hura:

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny kończąc temat emotikonek ;) to nie da się niczego poprawić, wszystko posprawdzane i jest OK. Przypuszczam, że się nie wgrały po prostu. Ewentualne problemy z działaniem forum proszę na bieżąco zgłaszać w odpowiednim wątku :angel:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej:)podoba mi sie ten wątek, bo jestem trochę przesądna...ja słyszałam, już nawet nie pamiętam gdzie, że jak ukłujesz się podczas szycia, to ta szyta rzecz na pewno ci się uda i będziesz z niej zadowolona. Słyszałam też, że jak przez przypadek podczas szycia (uwaga drastyczne!)przeszyjesz sobie palec...to zostaniesz prawdziwą krawcową. Muszę przyznać, że czasem zastanawiałam się, męcząc nad jakąś rzeczą, czy nie warto byłoby ponieść takiej ofiary;)
hahaha :) to może jakieś przeznaczenie, jak by wierzyć w przesądy, przeszyłam sobie palec na stębnówce przemysłowej, w sam środek paznokcia, aż się igła złamała:) nie polecam ;) prawie zemdlałam przy maszynie, ale nie zapomnę do końca życia hehehe... a później boli długo, oj długo :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Hej:)podoba mi sie ten wątek, bo jestem trochę przesądna...ja słyszałam, już nawet nie pamiętam gdzie, że jak ukłujesz się podczas szycia, to ta szyta rzecz na pewno ci się uda i będziesz z niej zadowolona. Słyszałam też, że jak przez przypadek podczas szycia (uwaga drastyczne!)przeszyjesz sobie palec...to zostaniesz prawdziwą krawcową. Muszę przyznać, że czasem zastanawiałam się, męcząc nad jakąś rzeczą, czy nie warto byłoby ponieść takiej ofiary;)
hahaha :) to może jakieś przeznaczenie, jak by wierzyć w przesądy, przeszyłam sobie palec na stębnówce przemysłowej, w sam środek paznokcia, aż się igła złamała:) nie polecam ;) prawie zemdlałam przy maszynie, ale nie zapomnę do końca życia hehehe... a później boli długo, oj długo :)
Masakra... Ja niemal zemdlałam czytając opis przeszycia...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ostatnio wpadkę miałam przy maszynie za czasów szkolnych (15 lat temu) ale przy haftowaniu obrazów krzyżykiem to na bieżąco:zly: a najczęściej to wbijam igłę pod paznokieć :wnerw:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Wbijanie igły pod paznokieć - u mnie to normalka. Cały czas podczas fastrygowania. Nieprzyjemne ale da się przyzwyczić ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.