Wersja do druku

59 stron: « < 46 47 48 49 50 51 52 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Zaraz sprawdziłam i mam to samo. Też nie mogę odkręcić śruby mocującej igłę. Poczekam na powrót męża z pracy.Pozdrawiam
Teresa
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Kręć do siebie-mnie się już udało. Jest b.mocno dokręcona.
Avatar użytkownika
Świeżynek
ja użyłam dodanego do zestawu śrubokrętu! zadziałało :rotfl:
Avatar użytkownika
Świeżynek
no dokładnie..ręcznie się nie da odkręcić.Jednak po to są śrubokręty zestawie(różne) i przy ich użyciu można się samemu "porządzić" ;) Ja już nawet odkręciłam maskownice nad igłą bo mi wkręciło nitkę i musiałam zajrzeć gdzie tam się powkręcała. W ogóle kurcze mam wrażenie,ze jakoś mi maszyna ciężko chodzi?? ale to może "wrażenie żółtodzioba"..bo to moja pierwsza w życiu maszyna i uczę się naprawdę od podstaw i może brak mi wprawy? stąd moje dziwne odczucie?Jak myślicie?
________________________________________________________
;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
oj i tak mam też te akcesoria do maszyny.Super bo są nożyce..igły do szycia maszynowego i ręcznego..itd Fajny zestaw dla początkujących...strasznie się cieszę,że go mam;)..ale właśnie tego zestawu z nićmi bym nie kupiła..są słabe..tyle tylko,że akcesoria mogłyby się przydać a nici do szycia ręcznego.
________________________________________________________
;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem jak ta Twoja silverka chodzi, moja nie ma jakiejś szczególnej lekkości, ale np łucznik mojej matki był masakryczny w porównaniu. Ja raczej mam wrażenie , ze w niej drzemie moc- szyję aktualnie płaszczyk córce i sądziłam, że będzie miała jakieś kłopoty a to z wbiciem się w kilkakrotnie złożony materiał albo z przeszyciem futerka- a tu żadnych problemów, szyje jak trzeba, bez wysiłku czy tłuczenia się nadmiernego. Jutro-pojutrze zabieram się za jeans i zazwyczaj moje maszyny miały problem z wszyciem szlufek- stanowczo było za grubo. Zobaczymy, jak sprawi się silvercrest.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
wow! to powodzenia;) mam nadzieję,że pochwalisz się i wstawisz choć jedną fotkę płaszczyka.Ja póki co dużo nie korzystam z Silverki.Narazie uczę się ściegów,muszę sprawdzi wszystkie rodzaje igieł do maszyny..obszyłam tylko rozdartą poszwę na poduszkę.Fajne uczucie jak coś wychodzi i nie trzeba się szarpać..Muszę kupić tą stopkę do owerloka i do ściegów ozdobnych.Chciałabym uszyć bluzę i na jednym z postów pytałam jak zrobić bluzę o rozmiar większa od tej co ma córcia. Póki co czekam na odzew z radą;D
________________________________________________________
;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
a co do Silverki to powiedz mi jak masz ustawione naprężenie nici?musiałaś ustawiać
po swojemu po zakupie czy było wszystko ok?
________________________________________________________
;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trochę to potrwa, szyję według własnej konstrukcji i właśnie morduję stójkę grrr....Pewnie w międzyczasie zrobię te jeansy, bo to mam obcykane już i zrobię w jedno popołudnie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
a ja kupilam nozyczki
sa rewelacyjne
myslalam,ze za 7 zyli dadza jakis szajs,a tu prosze-niespodziewanka

59 stron: « < 46 47 48 49 50 51 52 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.