Wersja do druku

59 stron: « < 44 45 46 47 48 49 50 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W tej nowej ofercie poza maszyną będą takie trzy zestawy do szycia. Miał je ktoś z Was kiedyś? Polecacie? Chodzi mi głowinie o ten z nożyczkami (nie nie mam dobrych, poza takimi małymi z zestawu do szycia łucznika -.-) i samymi nićmi, bo co jest w tym trzecim ciężko mi wysnuć ze zdjęcia :D
ja kupiłam kiedyś głównie ze względu na pudełko i szpulki. Nici szybko mi się przestały tam mieścić, nici stamtąd nadają się tylko do ręcznego szycia/ fastrygowania. Czasami mi się przydają jakieś gumki, agrafki i inne drobiazgi, których nie mam w domu, a w zestawie się znalazły. Generalnie teraz bym go nie kupiła, ale wtedy na samym początku był przydatny.
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W tej nowej ofercie poza maszyną będą takie trzy zestawy do szycia. Miał je ktoś z Was kiedyś? Polecacie? Chodzi mi głowinie o ten z nożyczkami (nie nie mam dobrych, poza takimi małymi z zestawu do szycia łucznika -.-) i samymi nićmi, bo co jest w tym trzecim ciężko mi wysnuć ze zdjęcia :D
Te nożyczki z Lidla są dobre, w ofercie są też same nożyczki za 7 zł i takie mam. Myślę że w zestawie są takie same. Też mam zamiar kupić zestaw z nożyczkami. Są tam fajne akcesoria no i igły do maszyny.
Ten zestaw z nićmi to tylko opłaca się kupić ze względu na szpuleczki do maszyny bo nici jest na szpulce mało.

________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam dobrą wiadomość dla wszystkich wyczekujących Silvercrest'a w Lidlu.
Moje drogie, od 19.09 (czwartek) będą one do kupienia w Lidlu.

JA BIORĘ NA PEWNO :rotfl::zacieszacz:
Ooo, a overlocki też?
________________________________________________________
http://ciuchotworstwo.blogspot.com/ - moje szycie i początki konstrukcji :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
overlocka nie będzie - przynajmniej w gazetce nie ma :( A sama czekam na niego...
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uu szkoda, to muszę czekać i polować, bo może się pojawią :)
________________________________________________________
http://ciuchotworstwo.blogspot.com/ - moje szycie i początki konstrukcji :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
matrioszka i mamamarta55, bardzo Wam dziękuję za odpowiedź :) w takim razie nici sobie daruję, ale może zakręcę się koło tych zestawów z nożyczkami jak się uda :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
:hura:udało się!! Maszyna SilverCrest została dziś zakupiona:) jakoże mam 25 km do Lidla i auto u mechanika moja ukochana babcia mi ją dziś upolowała. Podobno było tylko 6 sztuk i zaraz po otwarciu 3 szybko zniknęły. Jestem ciekawa jak wygląda na żywo. Dziś lub jutro będę miała ją w łapkach;) Teraz troszkę zaczęłam się bać czy sobie poradzę z pierwszym w życiu samodzielnym szyciem:( trzymajcie kciuki;)
________________________________________________________
;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
lonleyWolf00 - moja mama dzisiaj specjalnie wcześniej wstała, żeby pojechać do Lidla po maszynę. Ja wracam z Holandii w sobotę i biorę się za szycie. I również się boję czy podołam temu wyzywaniu!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ojejku...to widzę,że nie tylko ja się stresuje:p hihi wiadomo nie nastawiam się na to,że zaraz zostanę mistrzynią;) trzeba dokładnie pooglądać sprzęt,dodatki...i instrukcja;) oj tak. Jedyna maszyna której dotykalam i której z grubsza znam "wnętrzności" haha to bardzo stary łucznik mojej mamy. Ja jestem zdeterminowana ;) życzę szczęśliwego powrotu do domu;)
________________________________________________________
;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratuluję! Ja dziś byłam w Lidlu po ogórka :D i stały dwie silverki i się do mnie uśmiechały i o mały włos bym nie kupiła jednaj z nich... Ale bez sensu to, całkiem bez sensu by było. Czekam na overlocka.
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)

59 stron: « < 44 45 46 47 48 49 50 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.