Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich bardzo serdecznie,
od jakiegoś czasu obserwuję o forum. Panuje tu miła atmosfera, jest dużo wątków, wszyscy mają ciekawe pomysły i dużo dobrych porad:)
Dlatego też zarejestrowałam się i ja:)

Mam na imię Justyna, a 'dzielna kobieta' w moim nicku to jedynie wzór kobiety z Biblii, którą chciałabym być kiedyś:) Nie wiem czy kojarzycie ten fragment, ale opisana jest tam dzielna, bogobojna i pracowita kobieta, ona tam 'wyciąga ręce po kądziel', 'palcami chwyta wrzeciono', 'sama sobie sporządza okrycia, wyrabia spodnią bieliznę' itd. bardzo mi się podoba ten fragment :) najpierw się śmiałam, że każda bogobojna kobieta powinna być 'krawcową', w końcu tak jest napisane, ale z tego śmiechu zrodziło się jakieś zamiłowanie do szycia, do robótek ręcznych, do patchwork itd.
Ze względu na dużo zajęć niezbyt wiele mam czasu na siadanie przy maszynie, ale staram się w wolnych chwilach coś uszyć, zrobić broszkę z materiału itd.

Miałam kilka ciekawych projektów, ale nigdy nie udało mi się ich doskonale zrealizować. Zawsze mi brakuje w sklepach ciekawych sukienek, ładnych wzorów tkanin, nietypowych połączeń. W głowie mam mnóstwo pomysłów, ale umiejętności niewiele:)

Mam nadzieję, że przyjmiecie takiego żółtodzioba do swojego grona i może pomożecie w kilku przeróbkach:)


Do usłyszenia!
Justyna_dzielnakobieta


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Justynko :)

Tutaj sporo takich dzielnych kobiet, a nawet i dzielni panowie :zacieszacz:
Myślę, że będziemy pomagać sobie wzajemnie :)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
witaj witaj :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja jestem świerzynek, szyję od 2 miesięcy, ale jak coś będę w stanie pomóc, to nie omieszkam :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dzielna Kobieto witam i ja!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj dzielna kobieto i czuj się u nas dobrze,mam nadzieję że wkrótce pochwalisz się swoimi pomysłami :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Dzielna Kobieto!:hejka:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo mi się podoba twój nick, Dzielna Kobieto!

Takie czasy - trza być dzielną... :bezradny:

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
bardzo dziękuję za miłe przywitanie:)
a zdjęcia ze starciami z maszyną już niebawem:)

jj
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Justyno.
Jestem ciekawa Twoich pomysłów, więc z niecierpliwością oczekuję na Twoje kolejne posty i zdjęcia.
Nick wielce obiecujący,fajny:okok:
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.