Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale kolorowo-ślicznie:)
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Odbiegając od tematu...Piękne uszytki,świetne zdjęcia a kolory....ech cudowne!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Odbiegając od tematu...Piękne uszytki,świetne zdjęcia a kolory....ech cudowne!!!
Tak, cudowne kolory, piękna modelka, świetna sesja. Te ciuszki mogłyby być moje :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
siemka dziewczyny
W żadnym wypadku nie ujmuję wartości tej spódnicy-jest profesjonalnie uszyta.
Zraziły mnie tylko-układ fał popatrzcie na rozporki w marynarkach.B-)
To może dla Was bzdurka,ale po nauczce na egzaminie zapamiętam na całe życie.
i to tyle :D
Pozdrawiam Artur
Czy to chodzi o to, że fałdy są ułożone w inną stronę? to naprawdę było kiedyś takie ważne? bo mnie się wydaje, że te, z czerwonej spódniczki) gorzej się układają na mniej doskonałych figurach, np mojej?

NB: spódnica świetna, zwłaszcza, że ładnie układa się na autorce!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak śliczna modelka, też bym chciała mieć takie długie nogi i 14 lat (wierzycie?) :D.

Droga Pajesia, spódnicę szyłam z myślą o sobie a też nie należę do szczupłych (mam dużą pupę i szerokie biodra).
Spódnica leży na mnie idealnie bo zakrywa moje mankamenty a wysoki stan sprawia że jestem smuklejsza :).
Avatar użytkownika
Administrator
14 lat ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!! Wygląda na 20... ale makijaż i fryzura robią swoje.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.