Wersja do druku

154 strony: « < 136 137 138 139 140 141 142 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pierwsza była w styczniu 2014. Tamten numer kompletnie mi nie podszedł, za to aktualny - super! Dwie pary spodni, żakiet i marszczona bluzka, która rok temu była w zwykłej Burdzie, ale bez instrukcji obrazkowej - dla mnie jak znalazł :-)

Jak to fajnie, że każde wydanie zjednuje inną część odbiorców - każdy znajdzie w końcu coś dla siebie :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ojej, przegapiłam, że 30 stycznia miała się ukazać Szkoła Szycia. Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś dorwę...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Możesz w razie czego zamówić w e-kiosku Burdy z przesyłką gratis.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A, to ja wtedy jeszcze nie orientowałam się za bardzo w czasopismach szyciowych, do tyłu nie chcę zamawiać, bo za dużo sie nazbiera :D
Meg co do tej bluzki, to faktycznie fajna,spodnie...niestety ja w patchworkach nie gustuję....poza tym normalne musze się nauczyć szyć.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kupiłam sobie tą Szkołę Szycia - dla mnie też jak znalazł bo jestem początkująca i każda dokładna instrukcja mi się przydaje. Bo co z tego że w normalnych Burdach fajne rzeczy jak potem opis zbyt zawiły i musiałabym cały czas siedzieć na forum ;) Ale dla wprawionych krawcowych to pewnie nic odkrywczego ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Meg, dzięki, tak zrobiłam, nie będę musiała się uganiać :)

Napisałam też do nich maila w sprawie kilku starszych wydań Burdy, ale jeszcze nie odpisali, ciekawa jestem, czy będę miała fart ;)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-02 17:11:45 przez FF ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A ja też zamówiłam w kiosku Burdy tą szkołę szycia razem z Szyciem krok po kroku nr 1/2014.
Przynajmniej nie muszę latać po mieście i szukać po stoiskach :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niteczko, tym spodniom paczworkowym można łat na kolanach nie naszywać i stają się bardzo prostymi spodniami z najłatwiejszymi kieszeniami i łatwym sposobem na zamek. Nie odrzucaj ich, tylko się im przypatrz :-) To przecięcie na środku nogawki dodaje elegancji, a jest proste do uszycia jak.. nie wiem co ;-) Nawet zaszewek nie trzeba ani karczka. Aha, i przecież mogą być z jednego materiału.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-02 17:16:57 przez Meg_Sonata na miarę ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Na szybko uszyłam narzutkę o której od dawna marzyłam - wykrój pochodzi z najnowszego SZKPK :)

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Susanna - SzKPK czy ze Szkoły Szycia?? ;)
Btw. bardzo fajna :) co to za materiał?

--- Ostatnio edytowane 2015-02-02 19:35:59 przez nnita ---

154 strony: « < 136 137 138 139 140 141 142 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.