Wersja do druku

154 strony: « < 139 140 141 142 143 144 145 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
pamietam jak moja mama zbierała kazdy numer burdy, nawet jeszcze je gdzies ma. Czasem zagladam do tych numerów sprzed lat bo są tam fantastyczne kroje.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zawsze z nadzieją przeglądam nowe numery Burdy jak tylko się pojawiają i już trzeci raz zupełnie nic dla mnie.Kiedyś jakieś 10-15 lat temu kupowałm każdą, bo w każdej było coś dla mnie, co mnie zachwycało.Teraz albo ja zrobiłam się za wymagająca albo za nudna albo za stara na modę i na to co teraz proponują.No i z tym powtarzaniem wykrojów to przesadzają: 5 rodzajów bluzek, kilka wersji przedłużonych to sukienki i połowa Burdy z głowy. Nie lubię też bardzo udziwnianych krojów dla samego udziwnienia,a mam wrażenie,że jest ich coraz więcej.Cóż,może majowy nr będzie dla mnie?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Pierwszy numer Burda Szycie krok po kroku już jest. Kupiłam dziś i na szybko znalazłam parę rzeczy, które mi się spodobały.
Avatar użytkownika
Administrator
Pierwszy numer Burda Szycie krok po kroku już jest. Kupiłam dziś i na szybko znalazłam parę rzeczy, które mi się spodobały.

Oglądałam przegląd modeli w internecie - spoko, można kupić i będę szukać. Natomiast w nowej Burdzie niczego dla siebie nie znalazłam.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
dokładnie tez starsze wydania zawsze mialy cos ciekawego teraz wiecej pisania o wszystkim ale nie o szyciu :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupiłam Burdę z wykrojami dla dzieci, przypadłao mi , pewnie dlatego, że są dwa rodzaje spodni dresowych, kombinezonik, marynarka dresowa i jeszcze wiele innych modeli. Podoba mi się :)

--- Ostatnio edytowane 2015-05-01 22:02:50 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No mi nie przypasowała, bo szukałam wykrojów dla młodszych dzieci - cóż to za wybór... W rozmiarach 62-86 są tylko dwa /!/ modele...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czeremcha, a na co szukasz wykroi? Nie mam dużo, ale może coś mi się pelęta w pudłach.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czeremcho, pustki świecą co do niższej rozmiarówki. To racja.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tej dla dzieci nie mam, ale zwykłą kupiłam. I tak ciut lepsza mi się wydaje, niż te poprzednie.
Co do wyższych rozmiarów-dla nastolatków jest jeszcze gorzej, ogólnie w burdach. Powyżej 152 to już całkiem cud jak się coś trafi:dobani:. Przez kilka lat ledwo jakaś bluza na 164, a kolejne rozmiary to już na dorosłych:( a to duża różnica w wykrojach. Dziecko po przekroczeniu tych 152 cm. to od razu powinno chyba mieć figurę i wzrost dorosłego. Nawet w sklepach w tym okresie przejściowym trzeba się nakombinować przy zakupach. Bo z dziecinnych za małe, a dla dorosłych za duże.



--- Ostatnio edytowane 2015-05-02 08:49:47 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

154 strony: « < 139 140 141 142 143 144 145 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.