Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam Wszystkich.

Właśnie skończyłam szyć spódnicę. Mój problem polega na tym że jest trochę workowata. Co mam zrobić żeby tak mi po bokach nie odstawała, materiał z którego uszyłam to satyna bawełniana.

Proszę doradźcie.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Trochę niewyraźnie widać na tych fotkach, ale wydaje mi się że to taki fason, a poza tym czy są rozprasowane szwy i w ogóle uprasowana ? Bo wygląda jakby był szew na boku i nie rozprasowany, może po "dopieszczeniu" żelazkiem się trochę inaczej ułoży. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi także się wydaje że to jest taki fason, nawet miała niedawno taki sam problem,po przymiarce czułam się jak w worku, za to szwarga córce sie bardzo spodobała, teraz ona w omawianej spódniczce chodzi

Spróbuj zrobić wyraźniejsze zdjęcie może to rozwieje wszelkie wątpliwości

--- Ostatnio edytowane 2011-09-01 14:38:05 przez AnA ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wyprasowałam spódnice i nadal wyglądam jak w worku, szkoda że ona nie jest dla mnie bardzo mi się podoba. No cóż będę musiała się jej pozbyć :(.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Administrator
Nova to taki fason, który mi osobiście bardzo odpowiada w połączeniu z obcisłą górą :) Widać nie czujesz się dobrze w takim fasonie, być może wolisz spódnice dopasowane typu ołówek.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A może po prostu się nie przejmuj....jak już masz tę spódnicę to po prostu ją noś.....BOCZKI....prawie każda je ma.......no prócz Sussany(takiej to dobrze)Też kiedyś dla mnie 34!!!!rozmiar był za duży..........................................................................a teraz boczki....boczusie.....ale co tam sukienki bombki też noszę i co z tego że każdy pyta czy spodziewam się dziecka.........ja na to,że po 6 latach.....kto wie:jezyk_oko::jezyk_oko::jezyk_oko:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Albo ja zwęż,dopasuj do swoich potrzeb. Wykrój to jedno a dopasowanie to drugie...
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.