Wersja do druku

34 strony: « < 28 29 30 31 32 33 34 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja używam owerlok Elna 664PRO, on kosztuje w granicach 1500 zł co prawda, ale myślę że jest wart swojej ceny, bo do tej pory tylko jeden raz musiałam go regulować w serwisie u Pana, ale to trwało 3 min i wynikało z mojej niewiedzy bardziej niż z usterki maszyny :) polecam wszystkim :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba się nieco napaliłam na ten Merrylock 689. Nie wiem czy dobrze, Elna ma również dobre opinie. Jednak ... z pewnością, każda opinia warta przeanalizowania. Merylock kosztuje teraz 1799 :-S
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Merrylock wszędzie tyle samo kosztuje, ponieważ to jest cena narzucona przez jedynego dealera na Polskę (Mega maszyny, Kraków). Jeśli cena jest niższa, to tylko tak "nieoficjalnie"... ;-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, zastanawiam się nad kupnem overloka, rozważam opcję między GN1-4 a arką Fn2-9, proszę pomóżcie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czemuż nie wiedziałam o nim rok temu? Ech, 5 nitek i wolne ramię... http://sklep.maszynykrawieckie.eu/merrylock-4070-5-nitkowy-coverlock-owerlok-z-wolnym-ramieniem.html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wolne ramię? 5 nitek??
Akurat wczoraj obrzucałam nogawki spodni męskich i tak mi brakowało wolnego ramienia....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny a co sądzicie o tym overlock-u Singer-a, który jest teraz w promocji Lidla?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poważnie rozważam sprzedaż mojego 689 i dołożenie kasy do tego.

Małgorzata, widziałam, że dziewczyny zadowolone, ale to tylko 4 nitki ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
2 miesiące temu kupilam merrylocka 689 i teraz mi to musisz pokazywac??? A niech Cię... No ale trudno - nawlekanie, wolne ramie i oswietlenie LED moge jeszcze przebolec... Jesli bede chciala sprzedac swojego merrylocka teraz, to bede stratna. Poczekam jeszcze rok i zobacze, z jakim natezeniem i co najczęściej szyję, a wtedy ewentualnie obdaruje moją córkę i kupię sobie nowy sprzęt, albo zostanę przy obecnym :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie owerlok singer 14U134 ktoś coś o nim wie? chciałabym kupić ale nigdzie nic o nim nie ma bardzo proszę o info. celavie

34 strony: « < 28 29 30 31 32 33 34 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.