Wersja do druku

37 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
witam!
doświadczenie w szyciu jest :) ale zastanawiam sie nad podejściem do odzieży sportowej (modyfikacje, tworzenie) - możne któraś z was może coś doradzić? te wszystkie włókniny ocieplające, powłoki ochronne, etc.?
ciekawy temat choć... no ciut pod górkę;) ale może to coś tobie pomoże: tech-textil.eu/category/odziez/. kryptoreklamy nie będę robić wiec sprawdź sama ale to chyba to czego szukasz, powodzenia!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej, dopiero zaczynam przygodę z szyciem. Kupiłam maszynę ale wszystkiego jest tyle ze nie wiem od czego zacząć... Moze możecie polecić jakiś poradnik szycia krok po kroku itd. Od czego zacząć najlepiej?
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
witaj :)

najlepiej od instrukcji obslugi
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Hej, dopiero zaczynam przygodę z szyciem. Kupiłam maszynę ale wszystkiego jest tyle ze nie wiem od czego zacząć... Moze możecie polecić jakiś poradnik szycia krok po kroku itd. Od czego zacząć najlepiej?
ja ma książkę "proste i modne szycie" - uważam że jest godna polecenia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki poszukam zaraz na necie;-) wczoraj uszyłam swoja pierwsza poszewke i aż sama się zdziwiłam ze taka ładna wyszla;-)
Tylko mam problem,bo moja maszyna szyje bardzo szybko i można powiedzieć ze nie nadążam za nia;-) jak trzymać materiał żeby się nie slizgal pod stopka?
I jeszcze jeden problem mam: jaki jest dobry sposób na wycinanie materiału o konkretnych wymiarach?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jesteś pewna, że nie masz kilku stopni regulacji prędkości szycia?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Być moze,sprawdzę to w instrukcji dzis,bo w sumie jeszcze wszystkiego w swojej maszynie dobrze nie obczailam;-) staram się delikatnie naciskać pedal ale nadal jest dla mnie za szybko i przez to sciegi wychodzą krzywo:(
Avatar użytkownika
Świeżynek
witaj :)

najlepiej od instrukcji obslugi
Instrukcje obsługi juz przerobilam,teraz chciałabym się zabrać za szycie ;-)
Avatar użytkownika
Świeżynek
w opisie do mojej maszyny Singer 4423 znalazłam opcje możliwość szycia na wolny
ramieniu... Nie bardzo wiem co to znaczy...
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ze zmniejszonym stolikiem pod stopką. Na pewno możesz wyciągnąć część "podstawy" maszyny i wtedy zostaje ci tzw. "wolne ramię". A prędkość... Cóż, trzeba wyćwiczyć stopę ;-)

Ania

--- Ostatnio edytowane 2013-02-08 14:48:00 przez czeremcha ---
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

37 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.