Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witam was wszystkich , mam na imię Iwona .Zawsze fascynowało mnie szycie dlatego uczyłam się w tym kierunku. Jednak wyszłam za mąż,urodziłam dzieci i jakos tak wyszło,że nigdy nie zdobyłam doswiadczenia ,a u mnie w mieście nie ma znaczenia doświadczenie wypracowane w domu:wnerw:.Tak sobie siedzę i zajmuję się dziecmi i domem,szyję trochę jak mam czas:w8:Podgladam was i podpatruję może się czegoś jeszcze nauczę , może chociaz dzięki wam znajdę trochę odwagi aby np zając się jakimis przeróbkami na poważniej , troszkę pieniędzy by się przydało . Od czego zacząc?

--- Ostatnio edytowane 2011-10-28 12:23:42 przez Iwciak ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj Iwono.
Podstawa to no nożyczki, miara, nici, maszyna do szycia i dobre chęci, potem już pójdzie jak z górki, najważniejsze to chcieć się nauczyć i nie poddawać się nawet jak coś czasem idzie nie tak, kiedyś gdzieś przeczytałam:
" Nigdy się nie potkniesz, kiedy stoisz. Im szybciej idziesz, tym łatwiej możesz się potknąć, ale tym dalej możesz zajść." ...co oznacza że na pewno nie będzie zawsze łatwo, ale warto :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
witaj Iwonka :)
i powodzenia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powodzenia Iwonko:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Iwonko witaj na forum.DZIĘKI TYM CUDOWNYM LUDZIOM którzy są na forum będziesz szyć!!!!Zmobilizują Cię i pomogą!!!Witam serdecznie!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj serdecznie Iwonko :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Na pewno dasz radę, a tutaj są naprawdę życzliwi ludzie:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Że życzliwi to widzę i bardzo dziękuję za miłe powitanie:buziak:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dasz radę, Iwciu! Masz podstawy i domowe doświadczenie, o którym piszesz, a to jest najważniejsze! Któregoś dnia zbierzesz się na odwagę i pójdzie jak z płatka!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Iwcia
Popieram poprzedniczki, czas zaryzykować i dać się ponieść fantazji szycia. Jeśli to lubisz, a z tego co piszesz wnioskuje że tak, to na pewno uda cię sprostać wyzwaniom. Życzę powodzenia!!!
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.