Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie,
wciąż nie wiem czy to miejsce "dla mnie", bo o szyciu nie mam zielonego pojęcia...
Mam na imię Justyna, i chyba znalazłam nowy pomysł na zimowe wieczory...
Moje doświadczenia z szyciem zaczęły się i zakończyły na zajęciach techniki w podstawówce. Po prawie 20 (o matko!) latach od tamtego czasu przypomniałam sobie wieczorne brzęczenie maszyny mojej Mamy, i, może nie cuda, ale dziesiątki praktycznych rzeczy które w magiczny sposób spod tej maszyny wyjeżdżały. Teraz, we własnym domku, zaczęłam coraz częściej zauważać, że "o, teraz to by się maszyna przydała".
No i postanowiłam coś z tym zrobić! Mam nadzieję że to nie słomiany zapał, co prawda lewych rąk nie mam, ale szczerze mówiąc nawet nie wiem czy cokolwiek z tego będzie. Zaczęłam podglądać pomysły, wykroje, i już mam ochotę stworzyć sobie to i owo. Zobaczymy co z tego będzie ;)

Pozdrawiam wszystkie Krawcowe, mniej i bardziej doświadczone, i mam nadzieję że dane mi będzie sporo się od Was nauczyć :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj witaj :) nie pozwól aby to był słomiany zapał bo warto, zobaczysz ile radości będzie Ci stwarzało jak zobaczysz gotowy ciuch, który sama uszyłaś. Praktyka czyni mistrza więc do dzieła :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Justynko :hejka:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Justynko zapał u ciebie wielki mam nadzieję że wkrótce pokarzesz nam swoje pierwsze wielkie dzieło uszyte przez ciebie :)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
witaj i powodzenia :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj, fakt maszyna do szycia się przydaje, powodzenia:).

--- Ostatnio edytowane 2011-10-28 21:59:43 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
Póki co jestem na etapie wybierania maszyny, więc na tym skupiam swoją uwagę. Ale oczyma wyobraźni już widzę skrócone firanki, torbę (zapewne pierwszy będzie raczej worek na sznurku, i tak będę go nosić dumnie!) nooo i takie tam różne pierdółki. Jutro ruszam na podbój maszyno - sklepów :zakupy: Trzymajcie kciuki!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Trzymamy!

/Chociaż wiem, że nie będzie łatwo! Wybór maszyn jest po prostu za duży ;-)/

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wybór maszyn jest po prostu za duży ;-)/
To niestety prawda ;-)
I jak można się było domyślić, wróciłam z pustymi rękami. Bo ze mną to tak jest, że jak sobie coś wymyślę, to chciałabym już. Ostudziłam trochę swoje zapędy stając przed wyborem, szkoda bo akurat miałam kilka wolnych dni na "rozkręcenie się". Ale ostatecznie teraz mam więcej czasu na wybieranie.

...a w międzyczasie pobawię się w małego majsterkowicza ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witam serdecznie

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.