Wersja do druku

61 stron: « < 28 29 30 31 32 33 34 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Och,to jest cudowne!!! Kabelki drżyjcie,bo też chcę spróbować!!!!
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Och,to jest cudowne!!! Kabelki drżyjcie,bo też chcę spróbować!!!!
Własnie zakupiłam kropelkę do tych kabelków, na pewno się przyda, no i podpatruję co tam mój Michas ma w skrzynce i zastanawiam się jak ten materiał będzie zachowywał się pod względem czasu i warunków klimatycznych.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba cyna lepsza jak kropelka ....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba cyna lepsza jak kropelka ....
Ja to bardzo chetnie bym zlutowała bo to miedź i sie da ale jak potem miedź będę chciała do sztyfta kolczykowego albo podstawy broszki co raczej jest taką stalą albo srebrem (stal jak w szpilkach krawieckich)to już było by cięzko o czym zostałam poinformowana ale spróbuję jak tylko mnie domowy BHPowiec domowy poinstruuje jak się z lutownica obchodzić.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Stal też się da z miedzią zlutować, potrzeba tylko odpowiedni lut http://www.bisan.com.pl/sanitarne/produkty/45/lutowanie-twarde
ten 2040 powinien dać radę do tego lutownica gazowa , i mąż do obsługi. Na pewno się da.
Srebro natomiast lutuje się srebrnymi lutami, generalnie mają mieć niższą temperaturę topnienia niż materiał lutowany. Albo http://www.srebrnie.pl/showthread.php?tid=6
Wszystko się da polutować jakoś :)
Kropelka to chyba najsłabszy pomysł na klejenie elementów metalowych. Lepiej już jakiś klej na bazie żywic epoksydowych ( no i kleić w niewidocznych miejscach) Generalnie metalu się nie klei
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładne i pracochłonne te twoje prace.
Gdy je polutujesz to nie będą się rozplątywać jak wszystkie końcówki ładnie zbierzesz razem to nawet zaciągać nie będą miały opcji nic
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładne i pracochłonne te twoje prace.
Gdy je polutujesz to nie będą się rozplątywać jak wszystkie końcówki ładnie zbierzesz razem to nawet zaciągać nie będą miały opcji nic
Dziękuję bardzo za rady, muszę Przedślubnego poinformować czy w ogóle takie gazowe się da dorwać:)

Dziękuję wszytskim za komentarze, zmotywowana udziergałam sutasz:) daleko do ideału ale ćwiczę.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
piękny sutasz w dodatku mój kolor :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
piękny sutasz i w dodatku mój kolor też!
a tych kabelków próbowałaś klejem na gorąco? lub klejem Magic? maciupka kropelka, bo jak wyschnie to nie usuniesz kawałka.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne te sutasze ! Wymiękam normalnie.

61 stron: « < 28 29 30 31 32 33 34 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.