Wersja do druku

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9

Avatar użytkownika
Świeżynek
Też jestem za tępieniem spamerów :plask:
Dziękuję za info :)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Susanko!

Od trzech dni nie mogę dodać obrazów przez "dodaj obrazy" - okno pojawia się na pół sekundy i znika...
Używam Firefoxa.
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Administrator
Hmm Zibi też używam Firefoxa i problem nie wystąpił u mnie...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zauważyłam problem z wyszukiwarką - po wpisie hasła "materiały" wyświetliła się lista wyników, ale niektóre linki prowadzą donikąd (jakiś błąd w linkowaniu, lub usunięta strona, ale dlaczego jest w wynikach?):
https://ekrawiectwo.net/board/thread/90478/koncowki-kolekcji-tkaniny-materialy-ob/?page=1#post-90478


Przy okazji mam pytanie techniczne: czy jest szansa na dodanie opcji zaawansowanych do wyszukiwarki? To standardowe rozwiązanie, bardzo pomocne zwłaszcza przy popularniejszych hasłach, dających zbyt dużo wyników.

Drugie pytanie - może dałoby się dodać do postów możliwości polubienia ich? Drobny znak dla autora, że to co pisze, ma dla kogoś wartość. :)

Pozdrawiam serdecznie!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W wyszukiwarce brakuje opcji sortowania wg. daty. Wyników jest czasami bardzo dużo i taka opcja bardzo by pomogła.
Avatar użytkownika
Świeżynek
W wyszukiwarce brakuje opcji sortowania wg. daty. Wyników jest czasami bardzo dużo i taka opcja bardzo by pomogła.
Bardzo przydałaby się też opcja sortowania wg wątku, albo wręcz grupowania wątkami. Często wychodzi w wynikach kilkaset albo więcej odpowiedzi, przemieszanych między sobą, ale tak naprawdę prowadzą do paru wątków. Przydałaby się też możliwość wyszukania danego słowa/wyrażenia w postach określonego autora, albo w określonym zakresie dat.
W ogóle jest sporo bardzo fajnych możliwości ułatwiających przeszukiwanie forów, tylko nie wiem, czy to konkretne oprogramowanie przewiduje taką opcję.
Avatar użytkownika
Administrator
Dziękuję za sugestie, które oczywiście przekaże mężowi. Zobaczymy czy da się coś więcej zrobić :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za sugestie, które oczywiście przekaże mężowi. Zobaczymy czy da się coś więcej zrobić :)
To trzymam mocno kciuki! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj o godz. 0:05 certyfikat forum utracił ważność. Komputer zgłasza kłopoty.
Spadam...
Pozdr. B-)
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.