Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich!

Dopiero rozpoczynam przygode z szyciem. Jestem w tym kompletnie zielona, na szczęście jestem dobrym samoukiem - i mam mame krawcową :)(niestety mieszka baaardzo daleko co pozostawia nam tylko konsultacje telefoniczne:( )
Jestem szczęśliwa posiadaczka (przynajmniej na razie szczęśliwa :p )swojej pierwszej maszyny do szycia SILVER CREST.
Mam juz za soba pierwszą poduszeczkę na igły:D

Jedyna maszynę jaka do tej pory "miałam w rękach" był wielki stary łucznik mojej mamy.było to jak miałam ok 13-14 lat(?)(teraz mam 26:oczko: ) i zraziło mnie nawet nie wiem co (bałam sie czy co ?).:bezradny:
A teraz żałuje :beczy:
No ale nie ma co sie użalać tylko trzeba brać materiał (narazie jakies stare szmatki ćwiczeniowe :D )i heja :angel:

Pozdrawiam!

--- Ostatnio edytowane 2011-12-05 12:03:15 przez Ewelina ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Ewelino:)
Ja też ząłuję,że nie mam podstaw ale wierz mi wiekszym problemem jest brak czasu na hobby bo pomoc ,porady i zyczliwośc zawsze znajdziesz tutaj ... na naszym forum:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj, Ewelino!

Nauczysz się szyć - bo chcesz ;-) i nikt nie stoi ci nad głową ;-) bo może to było powodem niechęci do nauki szycia? Samosie tak mają - ale za to potem sukcesy - że ho ho!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Witaj Ewelino!
Hihi wiedzę, że coraz więcej właścicieli Silver Crest rejestruje się na forum :) Może utworzę Wam osobne podforum :D Nie no to tylko żarcik, bardzo się cieszę ze jesteś :tak:

I masz przeuroczy avaterek!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Ewelino.
Życzę powodzenia i dobrej zabawy z igłą i nitką - no i oczywiście z Twoja maszyną

Jolka

Ps. Susanna od niedawna także jestem posiadaczką tejże maszyny- chociaż mój stary czarny Neumann który szyje mi wszystkie grube tkaniny od dżinsu po skórę jest nie do zajechania


--- Ostatnio edytowane 2011-12-05 13:13:47 przez jolka68 ---

--- Ostatnio edytowane 2011-12-05 13:15:02 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj Ewelino.
Życzę powodzenia i dobrej zabawy z igłą i nitką - no i oczywiście z Twoja maszyną

Jolka

Ps. Susanna od niedawna także jestem posiadaczką tejże maszyny- chociaż mój stary czarny Neumann który szyje mi wszystkie grube tkaniny od dżinsu po skórę jest nie do zajechania

Jolka ja mam na zapasie Łucznika Olę 830 i chętnie zamieniłabym się na SC :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witaj :) ładny avatarek.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj Ewelino!
Hihi wiedzę, że coraz więcej właścicieli Silver Crest rejestruje się na forum :) Może utworzę Wam osobne podforum :D Nie no to tylko żarcik, bardzo się cieszę ze jesteś :tak:

I masz przeuroczy avaterek!
hehe, przyznam sie ze to głównie opinie z tego forum zadecydowały o mojej decyzji co do Silver Crest'a:oczko: no i duzo innych tematów w internecie jak "problem z... (<- i tu nazwa różnych modeli "popularnych" maszyn :p )

PS. a na avatarze to mój kochany West :pies::kwadr:

PS.2 No to se poszyłam, jak wczoraj szlo mi gładko tak dzis ciagle mi nici wciaga do dołu i sie zacina:boisie: znów spedze pół dnia dochodzac co robie źle ( zwłaszcza że wczoraj nic nie ustawiałam , jak skonczyłam tak od niej odeszłam a dziś siadam odpalam i bleeee :bezradny:

--- Ostatnio edytowane 2011-12-05 14:59:18 przez Ewelina ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zaczynasz szyć za blisko od brzegu, jak znam Silvercresta :D

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witam również :)
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.