Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Administrator
agaaffek teraz to mnie wystraszyłaś! Natka ma chyba 6 lat... Kamil chyba 4.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Praktycznie nigdy nie szyję prezentów, te które uszyłam teraz były na wyraźne życzenie. No i na wyraźne życzenie szyję ubranka dla Barbie i mam tremę.
A więc jednak szyjesz, a że na życzenie to chyba lepiej, przynajmniej ten komu uszyjesz będzie zadowolony:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sus nie chciałam straszyć, tym bardziej ,że moi obdarowani to dzieci 7-8 lat i "proszę młodzieży" w wieku 13, 14 lat. Przyznam, że śmiesznie wyglądało jak pannica metr i 68cm tuli się do poduszki i szczebiocze: "jaka śliczna, moja jest najładniejsza".
Myślę,że "Twoje" dzieci będą szczęśliwe. One patrzą sercem, nie oceniają wartości materialnej i doskonałości szwów, a rodzice zapewne też docenią wysiłek jaki włożyłaś w wykonanie zabawek.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj dziwczyny, fajny wątek, bo od miesiaca kotłuje mi się w glowie czy przypadkiem nie wykonac samodzielnie prezentów.

Dla mamy chciałabym uszyc łapki kuchenne w kształcie serc i zrobić jej jakis naszyjnik.
A dla chrzesniaka poduszke w kształcie auta.

No i na tym kończą się moje pomysłu

A jeszcze jeden dla koleżanki serce - zawieszkę, taka troche wiekszą. Ona co roku piecze pierniki i podpisuje je imennie znajmym (zawsze było mi miło gdy mnie jednym obdarowywała).

Tylko przyszła mi taka myśl że mój trud nie będzie doceniony i wszyscy uznaja, że kasy mi szkoda na kupno prezentów. Taki ze mnie dziwyn człowiek, ze lubie dostac cos co jest wykonane własnoręcznie, bo mam wrażenie że to zostało zrobione specjalnie dla mnie, a sama jakoś się wstydzę robić własnoręcznie prezenty dla innych.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
AnaYo wiesz z tą kasą... Kredkowniki podobne do tych na zdjęciu w Galerii Mokotów kosztują ponad 100zł. Te akurat uszyłam sama dla "trzech bliźniaków", ale... no właśnie. Pomimo tego,że się podobały to ich nie używają. Natomiast starszy syn zażyczył sobie podobny piórnik i jest zachwycony.
Mama i koleżanka na pewno będą zadowolone, skoro koleżanka sama wytwarza pierniki, to wie ile pracy trzeba włożyć w takie "bezkosztowe" drobiazgi:)

--- Ostatnio edytowane 2011-12-09 07:26:26 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Tylko przyszła mi taka myśl że mój trud nie będzie doceniony i wszyscy uznaja, że kasy mi szkoda na kupno prezentów. Taki ze mnie dziwyn człowiek, ze lubie dostac cos co jest wykonane własnoręcznie, bo mam wrażenie że to zostało zrobione specjalnie dla mnie, a sama jakoś się wstydzę robić własnoręcznie prezenty dla innych.
Z ust mi to wyjęłaś, mam tak samo :/
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te kredkowniki są superaśne:) Myślę że jeżeli chodzi o własnoręcznie wykonane prezenty to nie ryzykowałabym dać komus kogo nie jestem pewna, czyli kogoś mało znam i nie wiem jak to przyjmie. Ale dla bliskich osób jak mama, tato, siostra, brat, córka, syn, siostrzenica itd to myślę ze można dać taki prezent tym bardziej że rozeznaję sie w tym co lubią. Moja córka właśnie szykuje prezenty wykonane z filcu broszki, ozdoby do włosów i breloczki.Proste w wykonaniu a przyjacióki będą zadowolone bo nastolatki lubią takie rzeczy.
A tu lista rzeczy które można zrobiś samemu:
Komplety kuchenne:
-koszyczek na pieczywo
-podkładki na stół
-rękawice
-fartuszek
-chusteczkownik
-podkładki pod kubki
-bierznik lub serweta na stół
Komplety łazienkowe:
-koszyczki na drobiazgi
-kosmetyczka
-pojemnik na waciki kosmetyczne

Dla dzieci i młodzieży:
-Pluszaki
-poduszki
-piórniki
-ozdoby do włosów
-breloki
-broszki
-torebki
-kosmetyczki
-biżuteria

Można jeszcze wiele inych rzeczy wykonać Mogą to być różnego rodzaju serwetki, obrusy, obrazki haftowane itd.
Sus twoje broszki też
Ja na swięta szykuję dla córki torebkę ale sama jej nie szyję. Poleciłam tą pracę komuś kto zrobi to lepiej ode mnie. Miemniej jednak będzie zrobiona ręcznie przez naszą koleżankę z forum Anniegmatic. Ania tu do nas rzadko zagląda a szkoda bo naprawdę piękne torby szyje.

Jak macie jeszcze jakies pomysły to dawajcie.Najlepiej ze zdjęciami będziemy się inspirować:)

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Anniegmatic znam i szyje rewelacyjne torebki!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Anniegmatic znam i szyje rewelacyjne torebki!
Ja miałam okazję poznać ją osobiście. Wybrałam się raz do Strimy do Poznania i tam ją poznałam. Utrzymujemy stały kontakt telefoniczny. Ania służy mi radą zawsze jak potrzebuję to dzwonię. Wspaniała dziewczyna i do tego zakochana w torbach :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Szczęściara :D Jest jak piszesz - ona naprawdę musi uwielbiać torebki, od razu poznać człowieka z prawdziwą pasją :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.