Wersja do druku

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Twoje prace naprawdę nie wyglądają jakby szyła je początkująca osoba. Świetne prace:)

- zapraszam do siebie:)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Susanna tak, na wizażu też przesiaduję z przyzwyczajenia, ale odkąd szyję, to jednak dużo więcej czasu spędzam na krawieckich forach - kopalnie cennych informacji :)

Dziękuję wszystkim, którym jeszcze nie dziękowałam! Dzisiaj dzień wolny, więc siadam do szycia!
________________________________________________________
Zobaczcie moje szycie na blogu :) Tam też zdjęcia na "modelce" ;)
A na innym blogu różne moje hand made :) Zapraszam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobrze Ci idzie, oby tak dalej :)

*****
http://anecioweszycie.blogspot.com
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A ja mam słowa "krytyki" - jak na osóbkę początkującą w szyciu, to szyjesz "za dobrze", ale tym sposobem może motywujesz inne osoby, które wchodzą dopiero w krawiectwo, do większego zaangażowania w szycie.
Ciuszki naprawdę fajne, mnie osobiście przypadło do gustu to kimono, rzadko kto szyje takiego ciuszka.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ŚLICZNOŚCI:oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wojtku, tylko najgorsze teraz to, że sama sobie najwyraźniej wysoko poprzeczkę postawiłam i aż strach teraz wrzucić coś co nie wyjdzie, co by sobie opinii nie popsuć ;)
________________________________________________________
Zobaczcie moje szycie na blogu :) Tam też zdjęcia na "modelce" ;)
A na innym blogu różne moje hand made :) Zapraszam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne ciuszki szyjesz...aż mi wstyd że ja jeszcze nic dorosłego dla siebie nie uszyłam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ostatnio nie uszyłam nic konkretnego, kilka rzeczy jedynie przerobiłam. Siedziałam za to po nocy nad czymś innym. Postanowiłam uszyć lalki na akcję dla chorego Kuby. Lalki to młoda para. Pomyślałam, że się nimi pochwalę :) Były niezwykle pracochłonne. Wrzucam na forum zdjęcie, ale jakbyście chciały zobaczyć detale to wszystko opisałam i fotki wrzuciłam na blogu :) Przy okazji, jeśli któreś z was nie wiedziały do tej pory, to może poczytają i się też przyłączą??
Liczę, że moja młoda para sprzeda się za sporą sumkę, bo zrobiłam ją specjalnie na tą aukcje i bardzo się przy niej napracowałam. Pierwszy raz zresztą szyłam lalki :)




--- Ostatnio edytowane 2012-01-27 01:38:13 przez purpurowa_orchidea ---
________________________________________________________
Zobaczcie moje szycie na blogu :) Tam też zdjęcia na "modelce" ;)
A na innym blogu różne moje hand made :) Zapraszam

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Orchideo lale są cudowne! Jeśli ktoś wybiera się na wesele to może kupić i ofiarować w prezencie Parze Młodej :)
Poradziłaś sobie na +6 :) Ja muszę zrobić brochy na aukcje i to koniecznie już jutro.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
O kurcze !!! Jestem w szoku, jak już wielokrotnie podkreślałam podziwiam bo dla mnie uszycie takich maleństw jest chyba bardziej skomplikowane niż płaszcz Victorii B :D , na bank się spodobają i fakt widać że czasu to pochłonęło nie mało.
________________________________________________________

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.