Wersja do druku

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no ja raczej jestem z tych co dżinsów nie cierpię :dobani:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Jest dokładnie jak mówisz, jestem normalnie ulepionym facetem i podobają mi się kobiety w kobiecych ciuszkach. Tak więc dziewczyny dżinsy naprawdę raczej na wypad na działkę. Macie taki arsenał ubrań nie marnujcie tego.
Poważnie rozważę Twe słowa :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
piękny kolor taki mój/:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suzanna rozważaj pukiś piękna i młoda bo w pewnym wieku już np mini nie wypada założyć
Avatar użytkownika
Administrator
Suzanna rozważaj pukiś piękna i młoda bo w pewnym wieku już np mini nie wypada założyć
Fred podobno wyglądam o 10lat młodziej niż w rzeczywistości. Jeśli tak dalej będę się starzeć to jeszcze jakiś czas w mini pochodzę :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niech się nauczę to Ci tę mini uszyję ! ! ! A puki co nie bardzo rozumiem jak ten krawat uszyć...
Szczególnie 3 strona sprawia mi problem, pewnie go jakoś zrobię ale wolę krzyknąć RATUNKUU ! ! !
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja jak szyłam pierwszy raz krawat poświęciłam na naukę niemodny już krawat mojego męża. poprułam popatrzyłam co i jak i udało się:) myślę że to najlepsza metoda. Z nabraniem doświadczenia , teraz jak czegoś nie wiem to wystarczy że sobie pooglądam i już wiem co i jak, przynajmniej już nie muszę pruć:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
I już wiem, co dziś uszyję! :rotfl: Poduszeczkę!!
Fred - Gratulacje! :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurs był u mnie w mieście pod tytułem szyjemy torebkę ze skóry. Zapisałem się i popełniłem damską torebkę. Żonie się podoba może i tu się spodoba. Tu ostatnio jest moda na fish leather czyli po polsku rybią skórę. Mówiąc szczerze poszedłem żeby tą skórę zobaczyć. Pani która prowadziła kurs miała mały wybór i wybrałem Okonia Nilowego barwionego na czerwono i lakierowanego. Torebka prosta ale mnie cieszy :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No, no, no... Elegancka torebka i do tego skórzana! A ta rybia skóra wygląda niesamowicie! Jestem pod wrażeniem :)
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.