Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pewnie wiecie o czym piszę...bawełna z jakiej uszyta jest zimowa bielizna,głownie męska np.zimowe kalesony czy podkoszulek. Bawełna z meszkiem na spodniej stronie.
Bywa grubsza i cieńsza ale ma ten meszek ...
Czy to można gdzieś kupić?Spotkałyście może?

A przede wszystkim jak się ta tkanina prawiodłowo nazywa bo chyba nie barchan jak ja określiłam dosadnie:zawstydzony:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
kochanie... jest do dzianina oczywiście :), nazywa się ten przybytek po prostu kalesonówką :)
ciężko to dostać bo takie dzianiny kupuje się na kg w konkretnych belach u producenta...
ja to kiedyś nabywałam w Trawnikach w Trawenie, podobnie jak inne dzianiny i ściągacze dresowe... był tam zakład produkcyjny dzianin, ale nie wiem czy jeszcze istnieje i czy można tam kupić mniejsze ilości...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moja koleżanka mówi np: "bluza na barwie", ale to taki lokalny wymysł chyba. Bo tylko tutaj się z tym spotkałam:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
nie wiem czy gdzies kupisz
jak pracowalam w zakladzie co szylismy rzeczy z grubego polaru i komplety kalesony z bluzkami z dzianiny to nasz zaklad sam produkowal ta tkanine
material byl bardzo cieniutki ale bardzo cieply
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluza na barwie - uśmiałam się bo się ma nijak do opisu tkaniny .
Na poważnie ,wygląda na to,że nie kupi się takiej tkaniny dla celów detalicznych .
Produkcji raczej nie namierzę a nawet jeśli,to nikt sie nie będzie bawił w 5m ilość .
Zapewne podobnie ma się sprawa z dzianina z jakiej szyje sie topy.
To tez pewnie produkcja nie dla detalisty...:yyyy:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzianina drapana często nazywają w hurtowniach. Dzianinę na topy dostaniesz i na allegro, trzeba tylko poszukać bawełnianej. Zapraszam ponownie do sklepu fabryki Teofilów w Łodzi. trzeba tylko wybrać się i pooglądać. Mozna kupować detalicznie.
Tu przykład dzianiny-bawełny na topy, bluzeczki od Bonifacego.
http://allegro.pl/ruda-dzianina-drukowana-jersey-i2038964125.html
http://allegro.pl/dzianina-bawelniana-drukowana-jersey-w-zwierzeta-i2052814006.html
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.