Wersja do druku

8 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
SPIS TREŚCI:
strona 1 - M-Triangle nosidło miękkie do noszenia dzieci typu Mei-tai
strona 3 - spodenki z bambusa
strona 3 - narzutka na mrozy dla malucha
strona 5 - Czerwonka Niedoskonała z Kolibrami
strona 5 - Czerwonka Magiczna z Kotem Pierwszym
strona 6 - Czerwonka Królewska Pierwsza
strona 7 - Czerwonka Magiczna Dziękczynna
strona 7 - Czerwonka Magiczna Uczona Pierwsza






--- Ostatnio edytowane 2012-03-28 12:43:18 przez mtoto ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo pomysłowo :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo pomyslowe, czy to wyglada tak,jak na zdjeciu na ktorym jestes Ty z dzieckiem?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo fajne, takie nosidla to praktyczna rzecz :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajne! Z pomysłem i ładnie wykonane :) :oklasky:
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
fajne to jest, tylko nie wiem czemu ja nie dam rady takie coś nosić, dostałam taką specjalna chustę od znajomej... pamiętam że wybrałam się na spacer po pasażu i nie mogłam dojść do końca, zaczęło mi ciągnąć w dół chociaż dziecko ważyło 5 kg. :wysmiewacz:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
fajne to jest, tylko nie wiem czemu ja nie dam rady takie coś nosić, dostałam taką specjalna chustę od znajomej... pamiętam że wybrałam się na spacer po pasażu i nie mogłam dojść do końca, zaczęło mi ciągnąć w dół chociaż dziecko ważyło 5 kg. :wysmiewacz:
może miałaś ją źle zawiązaną? podobno chusty są bardzo wygodne - zarówno dla noszonego jak i noszącego

Są też podobno wiązania dla bliźniąt,:plotki::zacieszacz: choć ciekawi mnie czy da się samemu zawiązać dwójkę :wysmiewacz:;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Najpierw bardzo dziękuję za ciepłe słowa :zawstydzony:

Tak, takie nosidło to nosidło miękkie, ergonomiczne. Używa się go do noszenia dzieci, które już siedzą.
Nie, na zdjęciu jestem w chuście typu wrappa (inaczej kanga) - pochodzenia afrykańskiego. Uszyta według moich parametrów przez jedną z forumek ;)
Chusta wiązana może ciągnąć nawet przy 5-kilowym maluszku, jeśli jest a) źle zawiązana, b) uszyta z tkaniny zbyt cienkiej, c) uszyta z tkaniny o splocie prostym. Szczególnie czuć dziecko, jeśli połączy się b) z c) :dobani: Najlepsze są te z tkanin o splocie skośno-krzyżowym lub specjalnie dobranych żakardach (nie każdy wzór się nadaje).
Chusty są baaardzo fajne a nosidła jeszcze fajniejsze. Doceni je każdy, kto kiedykolwiek manewrował wózkiem pomiędzy parkującymi samochodami albo jeździł po nierównych płytach chodnikowych (klnąc zapewne na czym świat stoi). Również są niezastąpione na plaży, w lesie czy w górach. No ale przede wszystkim ta bliskość z dzieckiem... bezcenna! :angel:

No dobra, bo się chyba rozpędziłam niepotrzebnie :milczek:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Też nosiłam w nosidełkach i te miękkie są najlepsze. Twoje jest bardzo ładne, ale chyba też wymaga specjalnych materiałów i technik szycia?
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no nie bardzo, skoro nawet taki totalny amator jak ja dałam radę :zawstydzony: ale szycie tych bardziej skomplikowanych zostawiam tym z większym doświadczeniem. Jedyne co, to materiały (w tym również klamry w przypadku klamrowych nosideł) powinny mieć certyfikaty i atesty, bo w końcu nosimy w tym nasze największe skarby ;)
________________________________________________________

8 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.