Wersja do druku

28 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wszystkim dziekuje za miłe komentarze, są naprawde motywujące:)
tkaninka na zdjeciu nie wyglądała tak fajnie a w rzeczywistości okazała sie bardzo fajna i w szyciu i w noszeniu, moja córcia jak powstały spodnie to nie chciała ich zdać:) jestem z niej zadowolona :) nawet zamówiłam raz jeszcze kawałek
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Super! Idziesz jak burza!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
a ta szara dzianina jaka jest na grubość? taka jak punto? :mysli:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gosiu przykro mi ale nie wiem jak wygląda punto. ta szara dzianinika jest troszke grubsza, nie jest tak cienka ani leljąca sie, dlatego chyba dobrze sie ja szyje, a lewa strona taka jakby meszkowata:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
na żakiet i spódnicę dobra?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gosiu wydaje mi się ze żakiet i spódniczke z tej dzianinki można zrobić, o ile nie chcesz kostiumówki na żakiecik i spódniczke:) ja zrobiłam bluze dla mojej córy i jak tak na nia patrze to wydaje mi się że żakiecik tez mógłby byc fajny z niej;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skąd masz wykrój na szlafroczek dla córy? Poszukuję właśnie taki bo mam trochę polaru i właśnie zamówiłam aplikację ;) Jeśli robiłaś go sama może masz zdjęcie i mogłabyś tu wrzucić? To by mi wystarczyło. Byłabym wdzięczna :) bo jest prześliczny :rotfl:
________________________________________________________
www.kreatywnapaula.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dolores69 formę robiłam sama na ten szlafroczek, dziś mam problem z aparatem, ale myśle ze jutro rano wstawie zdjecia tych form, nie są skomplikowane:)szlafroczek ten to jedna z pierwszych rzeczy jakie zrobiłam w oparciu o własne formy:) i służy nam już drugi rok bo zrobiłam troche wiekszy- w końcu dłuższy moze być a szerokość paskiem reguluję :) zostawiłam też większe podwinięcia dołu i rękawów, niby mankieciki, dzieki czemu myśle ze w przyszłym roku tez bedzie dobry:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam już aparat:) i dodaje zdjęcie obiecanej konstrukcji szlafroczka, :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki

28 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.