Wersja do druku

28 stron: « < 22 23 24 25 26 27 28

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jakłucznik cioteczki faktycznie mają poczucie humoru:):): ) są nie do podrobienia:) te porteczki wypatrzyły w necie i tak po prostu bez okazji chciały takie mieć:) wiec spróbowałam i wydaje mi się ze wyszły tak jak miały wyjść :)a kły naszywałam każdy osobno :)paszcza jest na zameczek zapinana wiec jak by co można ją schować:)

--- Ostatnio edytowane 2017-12-22 13:34:40 przez A. N. ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszytki bardzo fajne. Te spodnie ostatnie to kombinacja dopiero.
Tylko zdjęcia nieobrócone mi przeszkadzają, bo nie można normalnie zobaczyć tego, co na nich jest.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piżamka dla synka :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna piżamka, bardzo fajna. Chłopakom to jednak łatwiej coś uszyć - bez zbędnych falbaneczek, koroneczek itp.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję:)konstrukcja własna, wyszło fajnie ale ten kolor to jednak zbyt mocny :) wygląda jak ptaszek Tweety :) ale bardzo lubi tą piżamkę teraz to i córcia się o piżamkę dopomina:):)
wzór reniferowy wybrała :)
Avatar użytkownika
Administrator
O matko spodnie z zębami są mega! Strasznie fajne i wyobrażam sobie ile musiałaś w nie włożyć pracy. Poza tym inne uszytki jak zawsze fajne, świetnie odszyte a wzory i kolory superowo połączone.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
DZIĘKUJĘ Susanna :) faktycznie przy zombi spodniach chwile posiediziałam :)
mio postaram się robić lepsze zdjęcia :)

--- Ostatnio edytowane 2018-02-21 08:34:05 przez A. N. ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Macie może pomysł dlaczego na forum przekręcają się moje zdjęcia, robię innym aparatem niż dotychczas i nie mogę tego ogarnąć w innych miejscach jak np na bloggerze dodaje mi ładnie zdjęcia a tutaj na forum są przekręcone - jak mogę to poprawić? może coś w aparacie powinnam ustawić?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

28 stron: « < 22 23 24 25 26 27 28

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.