Wersja do druku

28 stron: « < 20 21 22 23 24 25 26 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyłam jeszcze kilka rzeczy na komunię. Marynarkę dla trzylatka, muszkę i chustkę do marynarki, pelerynkę, albę ( w sumie to dwie alby uszyłam)i woreczek na komunie i to własnie z nim miałam największe trudności.:)tez tak macie? niby coś prostego a potrafi zaskoczyć:):):)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ciąg dalszy

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne :oklasky:, no ale chyba czas pomyśleć o sobie :oczko::)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oj tak, teraz moja kolej dopiero dzisiaj narysowałam konstrukcje sukienki i pokroiłam, początkowo miała być zupełnie inna, ale zabrakło mi 30 cm tkaniny wiec musiałam zmienić plany i robię prostą sukienkę z dwóch kolorów odcinaną niewiele powyżej tali- żakiecik zastanawiam się jaki? a do komunii już niewiele ponad tydzień.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Trzymam kciuki, żeby wyszło ładnie, na czas i bez stresu :).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bez stresu niestety się nie obeszło ;) ale w końcu jest sukienka i żakiet , dorzucam też zdjecie syna w marynarce uszytej ostatnio

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo zdolna jesteś. A do tego super mama :). Przy komunii jest mnóstwo stresu i pracy, a Tobie się udało jeszcze wszystkich obszyć. I bardzo dobrze, że nie odpuściłaś sobie swojej kreacji.
Gratuluję :kwiatek:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tez podziwiam pracwitosc i dokladnosc, a do tego sama tworzysz wykroje naprawde swietna robota!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję:) teraz zrobiłam swoją pierwsza tiulowa spódniczkę dla dziecka typu petitskirt.
Moimi modelami zostali jak na razie lala i miś. A spódniczka tak mi wyszła.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudne, cudne i jeszcze raz cudne:):)Chyba uszyję takie moim wnuczkom. Jeśli możesz - powiedz proszę jaki to tiul (nigdy niczego z tiulu nie szyłam). No i mam pytanie, czy na dole spódniczki jest wąska falbanka przyszyta tasiemeczką czy tak mi się tylko wydaje? Dziękuję.

28 stron: « < 20 21 22 23 24 25 26 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.