Wersja do druku

28 stron: « < 17 18 19 20 21 22 23 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetna bluza,ale piórnik...no brawa wielkie dla małej krawcowej!:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:













Avatar użytkownika
Administrator
A.N. świetnie szyjesz i pięknie obszywasz dzieci :) Ładne toto i staranne i gustowne. Bluza wymiata! Piórnik - wieeelkie brawa dla córy!! Początek bardzo obiecujący :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za tak motywujące komentarze:)córka po ich wysłuchaniu już się zastanawia co by jeszcze mogła uszyć:):):):)a i mnie jest bardzo miło:)

--- Ostatnio edytowane 2016-10-27 12:21:38 przez A. N. ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czapka i spodenki fajne. A córka rzeczywiście ma możliwości. Piórnik super.
________________________________________________________
Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki. :D
Moja TFUrczość różna
http://teofano.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję!
Szyłam ostatnio kostium drzewa a dokładniej sosny.
nie mam zbyt dużo zdjęć bo panie z przedszkola poprosiły żeby kostium został w przedszkolu dla innych dzieci więc pokażę wstępny rysunek i jedno zdjęcie na modelce;)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pierwsze pumpy . które są śliczne! piórnik bardzo ładny i ta sosenka, bardzo fajny projekt i wykonanie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje LaGre:)
Ostatnio szyłam poduchę do karmienia

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fantastyczne. Na blogu przeczytałam, że szyłaś Merrylockiem. Rozumiem, że minky szyło się bez problemów, bo wiele osób narzeka, że trudno.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
faktycznie minky przez te wytłoczenia szyje się trochę gorzej i trzeba sobie dokładnie go spiąć szpilkami albo przyfastrygować,( ja sobie na płasko na stole rozłożyłam najpierw minky potem bawełnę i gęsto pospinałam szpileczkami)ale za to łatwiej jest nakładać poszewkę z minky na dopasowaną podusie bo minky się rozciąga, i fajniej wygląda podusia niż z samej bawełny.
Szyłam Merrylockiem piecionitkowym ale w tej maszynie ten ścieg to nie jest stebnówka + overlock tylko łańcuszek + overlock a łańcuszek jest mocniejszy od stebnówki dlatego wybrałam ten ścieg, zastanawiałam się jeszcze nad ściegiem czteronitkowym wzmocnionym takim do dzianin.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Strój Czerwonego Kapturka na przedstawienie jasełkowe w szkole podstawowej, w tym roku również postacie bajkowe składały hołd Panu Jezusowi.

--- Ostatnio edytowane 2016-12-29 16:34:44 przez A. N. ---

--- Ostatnio edytowane 2018-02-15 12:44:42 przez A. N. ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

28 stron: « < 17 18 19 20 21 22 23 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.