Wersja do druku

28 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne! A dałoby radę na ludziu pokazać?
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
No się napracowałaś! Równiutko, czyściutko...:oklasky: No, może na tylnej kieszeni troszkę nie całkiem, ale zawsze powtarzam, że symetria nie jest rodzajem estetyki! :)
Szczególne gratulacje za rozporek - to jest chyba najtrudniejszy punkt w spodniach!:okok:
Właśnie też się zabieram do dokończenia spodni i do tego rozporka się tak przymierzam od dwóch tygodni... :)
Jak sobie przypomnę, ile z tym jest roboty...:krzyk:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
piękne :)
Zbychu 3 min roboty
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne dżinsy :oklasky:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Administrator
Ojej kupa roboty z takimi spodniami ale za to jaki efekt końcowy! Wielkie WOW!
No i strój małej wojowniczki urzekł mnie pomysłowością :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wow,to jest jakiś level master :) 100 razy estetyczniej uszyte niż ze sklepu, wielkie brawa :oklasky:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aniu szokujesz!!!Pięknie odszyte dzinsy!!!Brakuje tylko nabić nity-podpowiedz mężusiowi,że Ania Czeremcha ma takie cudo w swoim sklepie:):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moi drodzy - dziękuje :)baaaardzo się ciesze z waszych wpisów, niestety zdjęć na ludziu nie zrobiłam bo ten konkretny ludz nie dał się sfotografować :):)a z tymi nitami to świetny pomysł tylko nie wiem czy będę umieć je nabić:) to przy następnym egzemplarzu spróbuje:)
Troszkę czasu poświeciłam na te spodnie ale to dlatego że konstrukcja formy mi trochę zajęła samo szycie poszło szybko, tylko w grubszych miejscach maszynka troszkę o litość prosiła :)niby mam Toyote Jeans ale i tak ledwo daje rade np na stębnowaniu posiedzenia w miejscu łączenia z karczkiem> Ech w takich momentach marzy mi się przemysłówka.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szanowny małżonek za modela nie chciał posłużyć :)ale synek nie protestował:) tylko złapać tego malucha w bezruchu - żeby zdjęcie się udało to też nie lada wyzwanie:):):)
Moi drodzy pokarze wam porteczki dla synka uszyte z nienoszonej bluzki - recykling :)formę zrobiłam tradycyjną i tylko krok troszkę obniżyłam i w kolanku odcięłam - miały wyjść coś ala mini pumpy - wiem że to jeszcze nie to, ale i tak bardzo wygodne wyszły i mały swobodnie może szaleć. Po domu - będą:)

--- Ostatnio edytowane 2016-03-04 08:17:41 przez A. N. ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne i nigdzie się nie ciągną.

28 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.