Wersja do druku

28 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna sukienka, brawo brawo!
________________________________________________________
Moja praca, moja pasja - http://aleksandra-krajnik.pl/
Aleksandra i jej mała manufaktura - http://aleksandra-szyje.blogspot.com/
Koszulki, dużo koszulek - http://t-max.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka i bolerko dla córeczki, żakiet dla mnie muszka dla synka a koszula dla męża tak oto poszalałam przed weselem w zeszłym tygodniu a efekt jak na zdjęciu:) na trzecim zdjęciu widzicie koszule i żakiet które ledwo uszyte a już prania musiały zakosztować bo synek przerobił je na czekoladowe :) dziękuje forumowiczom za cenne rady przy konstrukcji podszewki do sukieneczki szczególnie Trinny i Ani :)

--- Ostatnio edytowane 2015-09-21 11:49:13 przez A. N. ---

--- Ostatnio edytowane 2015-09-21 11:51:58 przez A. N. ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a tutaj na modelach:)

--- Ostatnio edytowane 2015-09-21 11:51:31 przez A. N. ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pierwszy raz w życiu szyłam zabawkę dla dziecka, od niedawna moja córka jest fanką bajki "jak wytresować smoka". Wspólnie rysowałyśmy i wycinałyśmy z podszewki elementy i tak nam wyszedł" Szczerbatek" czyli smok z gatunku "Nocna Furia"! O dziwo miną już miesiąc od powstania zabawki a zainteresowanie Dagi smokiem nie gaśnie, tylko na placu zabaw starsze panie tłumaczą wnuczętom jak nas zobaczą " o zobacz dziewczynka ma nietoperza a moja córcia się oburza i mówi że to jest smok a nie nietoperz!! :):)

--- Ostatnio edytowane 2015-09-21 13:52:19 przez A. N. ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aniu wszystko ślicznie i jak duuuużo!!!BRAWO BRAWO:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A.N., sama robiłaś wykrój Szczerbatka? Chciałabym takiego uszyć mojej córci...a nie mam głowy ( o czasie to już nawet nie wspomnę) do tego.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Iwi wykrój na sukienkę, bolerko i smoka sama robiłam, żakiet jest z Burdy a koszula męża ze starej ulubionej koszuli. Rozumiem Cie doskonale jeśli chodzi o brak czasu mam podobnie. Szyć mogę od ok 21 jak dzieci już śpią :)
a jeśli chodzi o smoka to córcia ma już plan na drugiego też z tej samej formy, ale chce żeby buzia mu się otwierała a połowa ogonu była czerwona natomiast na grzbiecie chce żeby miał kolce. Tylko nie wiem kiedy znajde na to czas:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale świetny smok :) Super pomysł i realizacja na 6. :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne uszytki, ale Szczerbatek pierwsza klasa - sama jest fanką tej bajki;)

Iwi, jeśli coś Ci to pomoże to podłączam rysunki (z jakiegoś bloga) formy na Szczerbatka. A.N. - mam nadzieję, że się nie obrazisz;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki ikk. Postaram się skorzystać. Przynsjmniej widzę od czego zacząć.

28 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.