Wersja do druku

28 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje za miłe słowa :)
Oczywiście nie obrażę się za podesłanie z bloga wzoru smoczka:)
Ja korzystałam z tego rysuneczku który udostępniłam po prostu odrysowałam elementy i dodałam po 1cm z każdej strony na szwy. Ja zrobiłam smoka z podszewki ale nie polecam bo zbyt szybko sie niszczy jest zbyt delikatna już lepsze będą jakieś stare spodnie z których można wyciąć potrzebne elementy. czyli 4x połówkę ogona, 4x połówkę brzuszka - (jak zrobisz łączony na środku brzuszek od góry to będziesz mogla wszyć kolce na grzbiecie dla lepszego efektu)4x skrzydło i po 4x małe skrzydełka - skrzydła podklejałam flizelina tak by były sztywniejsze i do górnej części dużych skrzydeł włożyłam po pasku zdjęcia rentgenowskiego żeby były sztywniejsze, a następnie wystębnowałam skrzydełka żeby zdjęcie rentgenowskie się nie przesuwały i ładnie trzymały kształt, głowę wycięłam w całości 1 x i po 1x te rozdzielone części głowy. Jeszcze potrzebne będą uszka i takie małe różki przy buzi i je tez odrysowałam z obrazka i dodałam na szwy uszyłam i odwróciła a potem przycięłam zapas szwu bo uszka i kolce są bardzo małe, na końcu wymyśliłam że doszyje nogi, które po uszyciu doszyłam ręcznie ale najpierw wypchałam nogi brzuszek i trochę ogonka ( tyle ile się dało)wkładka ocieplajaca.
Mam nadzieje ze choć troszkę pomogła :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajne rzeczy szyjesz. Trzymaj się i powodzenia.
Pozdrawiam

Fides
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Fides:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pierwszy raz robiłam bombki na choinkę i wyszły tak, co o nich myślicie?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie powiedziałabym, żeby wyglądały na pierwszorazowe :) Śliczne są, brawo :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wow, ale piękne! Ileż misternej, precyzyjnej pracy :) Bardzo ogniste, bardzo mi się podobają.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
karczochy jak z obrazka, świetne
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
BArdzo żywe kolory :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne, u mnie w tym roku choinka w 80% hand made :D
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne są!

28 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.