Wersja do druku

28 stron: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jakiego masz przystojniaka Aniu!Spodenki fajne
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super porcięta, i te małe i te duże też, mogę zgapić te paseczki? Bardzo mi sie podobają :)
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dzięki :)mały kochany urwis :):) a jeśli chodzi o te paseczki to jak najbardziej możesz zgapić:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyłam synkowi czapeczkę chustę i spodnie. Spodnie nadal kombinowane z obniżonym krokiem i kieszeniami przodu i tyłu.
Moi drodzy jestem ciekawa waszych opinii.
Ostatnim razem na próbę zrobiłam synkowi spodnie z dzianiny cieniutkiej jak na bluzeczkę
i spodnie ładnie się dopasowywały, tym razem mam dzianinkę troszkę grubsza i spodnie trzymają fason. Co znaczy ze synek ma w kroku i na bioderkach troszkę więcej materiału i przy pierwszym razie gdy mu je założyłam zwrócił na to uwagę i łapał raczkami za ten nadmiar tkaniny, ale już po chwili się do tego przyzwyczaił i odkrył do czego służą kieszonki:) wstawie kilka zdjeć ale nie są one najlepsze, jak zrobię lepsze to jeszcze dorzucę a na razie musza być takie

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wcześniej pokazałam czapkę i chustę a teraz dodam kilka zdjęć tych spodni o których przed chwila pisałam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
JAKI SŁODZIAK!!!!!!!Super portki i czapa, i chustka!Jak świetnie wygląda jak wchodzi do domku,ach te rączki pampuśne yyyyych:buzki::buzki::buzki:
















11
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
DZIĘKUJE :):):
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Końcem wakacji szyłam bluzę z burdy i tak mi wyszła.A moja córa z niewielką moją pomocą uszyła sobie szalony piórnik:) wbrew pozorom jest bardzo pojemny:)Musze przyznać że myślałam że jeszcze nie sięgnie do pedała maszyny a tu taka niespodzianka:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluza piękna i piórnik super. Zdolna ta twoja córka.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękuję :) przeczytam jej Twoja opinie na pewno się ucieszy:)

28 stron: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.