Wersja do druku

28 stron: « < 18 19 20 21 22 23 24 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Bardzo pomysłowy strój! Jeśli bym kiedyś potrzebowała mam nadzieję, że będę mogła odgapić ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna Dziękuję:) jak tylko będziesz potrzebować takiej pelerynki to zgapiaj bez obaw:)początkowo na pelerynę z kapturem chciałam zrobić link do darmowego pobrania na moim blogu ale zadanie jednak mnie przerosło i się nie udało;( co prawda w Corel draw udało mi się narysować co chciałam, ale żeby to w formie linku wstawić na blog to już nie moja liga:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szkolny bal karnawałowy już za nami :) w tym roku Dagmara jak zwykle nie chciała sukienki na bal tylko ... smoka Szczerbatka z bajki Jak wytresować smoka.

Więc co miałam zrobić - nie było wyjścia :) córa wymyśliła wzór na bazie bluzy, rozrysowałam formę wykroiłam i tak nam to wyszło.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jedno wielkie WoW... idealne, prawdziwy Szczerbatek! Dla takiego kostiumu tez bym wolała być smokiem a nie księżniczką:) Kiedy widzę takie dzieła, to uświadamiam sobie ile mnie dzieli do tego poziomu szycia-lata świetlne:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
brawo dla córki za oryginalny pomysł! i dla Ciebie za wspaniała realizacje! brawo!!:oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super Wam to wyszło ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakie ładne! Prawdziwy smok wam wyszedł :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękujemy :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oo jaki fajny smok :)
Dobrze że ja już nie muszę myśleć nad strojami :zmeczony:bo kiedy moje dzieciaki chodziły na bale to w sklepie był problem kupić jakikolwiek materiał i szyło się z tego co znalazło się w domu :(

--- Ostatnio edytowane 2017-02-03 10:04:14 przez tosial ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tosial ale w zamnian jaka kreatywność ludzi się rodziła:)zrobić coś z niczego - to jest dopiero sztuka:)

28 stron: « < 18 19 20 21 22 23 24 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.