Wersja do druku

28 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdecydowanie mała czarna jest MAŁA & CZARNA & PRZEPIĘKNA.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetna jest!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki za tak miłe opinie;)
Teraz chciałabym Wam pokazać moją pierwszą narzutkę dziecięcą patch worka, którą niedawno ukończyłam:)

--- Ostatnio edytowane 2013-02-07 09:47:42 przez A. N. ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Jaaa cudna!! Można wiedzieć ile czasu zajęło Ci szycia? Jest niesamowita :))
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
prześliczna
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudo!!! Rozumiem, ze bez udalo sie bez maty i noza, wiec tym bardziej podziwiam :oklasky:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna niestety nie jestem w stanie dokładnie określić czasu bo robiłam ją na raty, najpierw sama górę tu trochę czasu mi zajęło wyliczenie figur geometrycznych , i rozrysowanie i wycinanie każdego elementu z osobna, a później pałza bo nie miałam ociepliny i chwilę taka niewykończona narzutka zalegała mi w szafie bo długo nie mogłam sie wybrać po ta ocieplinę, natomiast łączenie warstw upinanie i pikowanie a później lamowanie zajęły mi dwa dni po kilka godzin.

ikk no właśnie wierzch cięłam po jednym kawałeczku i to było pracochłonne i dlatego pomyślałam że taka mata i nożyk mogą być przydatne bo nie należę do zbyt cierpliwych;) , dowiedziałam się też ze linijka również jest potrzebna :)trochę koszty mnie dobijają ale chyba warto zamówić:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jesli chcesz robic wiecej patchworkow to inwestycja w noz, mate i linijke sie oplaci. Faktem jest, ze koszt jest dosc duzy, ale mozesz sprobowac na razie kupic mate i linijke (jak pisalam wczesniej linijka jest wazna dla Twojego bezpieczenstwa), a noz w sklepie budowlanym a potem zaszalec z nozem Olfy. Niestety Olfa/Prym maja monopol na rynku europejskim (teoretycznie konkuruje z nimi Clover, ale ceny maja tak samo wysokie). Mozesz tez sprobowac z zestawem z Eti, ale gdzies czytalam, ze patchworkarki byly rozczarowane jakoscia - sama niestety nie ma porownania.

A Twoje kolderka naprawde piekna :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

Ja obecnie walcze z kolderka dla chrzesnicy na urodziny (i pewnie nie zdaze :zly: ) i mimo noza i maty zajmuje mi to lata swietlne :stres:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Administrator
Susanna niestety nie jestem w stanie dokładnie określić czasu bo robiłam ją na raty, najpierw sama górę tu trochę czasu mi zajęło wyliczenie figur geometrycznych , i rozrysowanie i wycinanie każdego elementu z osobna, a później pałza bo nie miałam ociepliny i chwilę taka niewykończona narzutka zalegała mi w szafie bo długo nie mogłam sie wybrać po ta ocieplinę, natomiast łączenie warstw upinanie i pikowanie a później lamowanie zajęły mi dwa dni po kilka godzin.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Tak, taka narzuta to masa pracy ale efekt końcowy wynagradza cały poniesiony trud :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
GRATULUJĘ ZDOLNA BESTIO!Wielkie brava!

28 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.