Wersja do druku

19 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Szyję od dawna, tzn. próbuję...ale zawsze były to poszewki na poduszki, obrusy,zasłonki czy proste spódnice typu "kwadrat i zaszewki" :). Burdę kupowałam od 2000 roku, ale próby uszycia czegokolwiek przeważnie kończyły się wyrzuconym materiałem :/. Próbowałam już uszyć spodnie, żakiet, sukienkę. Ostatnio stwierdziłam, że za szybko się poddaję, szycie wymaga dokładności...i czasu...I zaczęłam od nowa. Nie ma się jeszcze czym chwalić, ale pokażę co już uszyłam.




...................................................
http://pasjonatkaszycia.blogspot.com

--- Ostatnio edytowane 2012-01-26 12:04:32 przez Monirej ---

--- Ostatnio edytowane 2012-01-26 12:06:15 przez Monirej ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Strój dla mojego małego Króla Heroda Narzutka z którą miałamproblemy - ale nie poddałam się! Spodnie dla synka - z traktorem:) Sukienka - pierwsza jaką skończyłam. Koszula przerobiona z duużej koszuli z długim rękawem
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Katanka niebieska i spódnica podbiły moje serce- cudowności. Też zdaje sobie sprawę że szycie to dokładność itd. ale ja u Ciebie niedociągłości nie widzę...bo ja to narwana jestem jak zaczynam szyć to natychmiast chce widzieć efekt i to mój ból ehhh
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no i pięknie, teraz to pewnie żal że się wyrzuciło tyle materiału :zly:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Oj...ja też właśnie zawsze chcę wszystko "na już"...ale doświadczenie uczy...powoli i jeszcze raz powoli...a niedociągnięcia są...jakby tak bliżej spojrzeć :) - to też fakt, że chciałabym "już" idealnie wszystko uszyć, wykończyć...a sie nie da. Ale spokojnie, spokojnie...:)Na razie wszyłam prawidłowo zamek kryty - choć raz! Małymi kroczkami, byle do przodu!

--- Ostatnio edytowane 2012-01-26 12:29:11 przez Monirej ---
Avatar użytkownika
Administrator
Moim zdaniem masz się czym chwalić - już teraz :)Bardzo fajne uszytki, w szczególności do gustu przypadło mi wdzianko w cudnym kolorze oraz sukieneczka :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Gratulacje samozaparcia i uzyskanych efektów :oklasky: sukienka miodzio a koszula tez extra, sama wiem ze czasem łatwiej uszyć coś krojąc z nowej tkaniny niż poprawiać stare więc masz powody do dumy, oby tak dalej :okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jak to nie ma sie czym chwalic - jest i to jak najbardziej!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Też tak uważam - masz się czym pochwalić! :oklasky:


Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Oj tam oj tam...aż się zaczerwieniłam dziewczyny :buzki:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie potrzebnie sie zaczerwienilas, bo pochwaly sa jak najbardziej na miejscu:)
________________________________________________________

19 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.