Wersja do druku

21 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
o jaaaa... Twój wątek dojrzałam wczoraj i do teraz zbieram szczękę z podłogi. Piękne rzeczy szyjesz. Ta krótka ślubna z koronką zjawiskowa i te dwie pierwsze z ostatniego posta - wow (reszta zresztą też). A Ty sama wymyślasz fasony, czy skądś je masz?
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
najczęściej to moje pomysły,ale również podpatruję w sklepach i gazetach kolorowych
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to gratuluję! Bo pomysły naprawdę dobre :)
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Druga bardzo fajna. Szkoda, że nie mam figury do takiej sukienki.

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna ta z czarną koronką :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne! A ta z drzewkiem niesamowita jest :szok:.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Przejrzałam cały Twój wątek i jedyne, co mogę powiedzieć to WOW. Cudowne sukienki...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo wam dziękuję za wszystkie miłe słowa o mojej pracy. To jest obok zarobkowania moja prawdziwa pasja. Zibiasz wcześniej pisał o mojej ugruntowanej pozycji. To trochę inaczej. Ja dość mocno narzucam klientkom swoje pomysły,bo wydaje mi się,że wiem lepiej w czym dobrze wyglądają. Stałe klientki nie dyskutują tylko ufają,a nowe ...też,bo z reguły przyprowadziła je jakaś,która u mnie szyła i każe jej mnie słuchac(hi hi)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Bardzo wam dziękuję za wszystkie miłe słowa o mojej pracy. To jest obok zarobkowania moja prawdziwa pasja. Zibiasz wcześniej pisał o mojej ugruntowanej pozycji. To trochę inaczej. Ja dość mocno narzucam klientkom swoje pomysły,bo wydaje mi się,że wiem lepiej w czym dobrze wyglądają. Stałe klientki nie dyskutują tylko ufają,a nowe ...też,bo z reguły przyprowadziła je jakaś,która u mnie szyła i każe jej mnie słuchac(hi hi)
To masz niezwykły dar, bezcenny np. w reklamie; często zrobi się piękny i frapujący projekt, ale klient zacznie go przestawiać po swojemu i w efekcie wychodzi coś takiego, pod czym nie mam nawet ochoty się podpisać... Tu właśnie niezwykle ważny jest ten dar przekonywania klientów do swojej koncepcji.
Bardzo rzadko się to udaje - mnie się udało ledwie kilka razy w ciągu 25 lat w branży...
Tylko westchnąć mogę...:) Gratuluję najszczerzej!:oklasky:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
KASIU cudne sukienki<ta z drzewem jest niesamowita!:oklasky::oklasky::oklasky:

21 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.