Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nie wiem o co chodzi z tym Candy :( no wiem ze konkursy z super nagrodami
Ale nie wiem czemu nie moge dodac komentarza bo jak cghce go dodac to mam napis WYBIERZ PROFIL :(

ech-ciemna masa :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
też nie wiem:)
spokojnie ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to zależy gdzie masz założone konto i z którego chcesz się zalogować :-) ja np. klikam gogle :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
A jak załozyc konto? Co trzeba zrobic aby brac udzial w CANDY nie majac swojego bloga :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zostawic komentarz z adresem mailowym. Czesto tez trzeba byc obserwatorem bloga.

JEsli blog jest na bloxie, to musisz byc zalogowana, ale to mozesz zrobic przy dodawaniu komentarza. Czyli robisz taką malą rejestracje, jakies haslo, nick i te sprawy. POtem juz Cie autoamtycznie rozpoznaje.
TAk samo jest na bloggerze. Bardzo duzo osob ma bloga na bloggerze wlasnie. Jak bedziesz chciala dodac komenarz, a sie nie da, to zrob po kolei, co tam bedzie napisane. Bo z tego co pamnietam, to pojawia sie, ze nie masz konta na google, czy chcesz go teraz zalozyc i takie tam.

--- Ostatnio edytowane 2012-02-29 20:08:13 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Udało mi sie wpasc na CANDY do Moniki :)
Ale bloga nie mam :(
Ale na facebooka wrzuciłam :):P
Ino nie kumam co to jest podlinkowanie u siebie na blogu (jakbym go miała)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hehe:D
Podlinkowanie u siebie na blogu, to wklejenie zdjecia od tego bloga z tzw aktywnym linkiem. Czyli jak klikasz na zdjecie, to przenosi na strone i na ten post, na ktorym jest candy. U mnie na blogu na pasku bocznym za postami, blogami, na samym koncu są wlasnie candy z innych blogow i takie podlinkowane zdjecia. Mozesz zobaczyc, gdzie sa jeszcze ciekawe candy.





--- Ostatnio edytowane 2012-02-29 21:19:40 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Moze kiedys stworze sobie BLOGA :)
Bo dla samego brania udzuału w CANDY to nie wypada :(
A fajne coniektóre CANDY.
A jak to jest z losowaniem ?? HE he,wybiera sie najlepszy post czy jak?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zazwyczaj robi sie losowanie. Jak jestes w czepku rodzona, to masz szanse:p

Czasem wybiera bloggerka za ciekawy komentarz pod postem, ale to wczesniej jest zaznaczone.

A zalozenie bloga nic nie kosztuje, tylko troszku czasu. Wiekszosc bloggerek zyczy sobie, aby udzial w candy braly tylko i wylacznie osoby posiadajace bloga, bo dzieki temu go reklamuja rowniez u siebie - to, co pisalam o podlinkowaniu zdjecia.

--- Ostatnio edytowane 2012-02-29 21:33:23 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oj to jak doszyje poszewki to chyba zajme sie blogiem tyle ze za duzo czasu na niego nie bede miała :) bo i zanim cos uszyje i wystawie foto:jezyk_oko:
ale bloga zrobie :) mam nadzieje ze z moja mierna ocena w korzystaniu z kompa to mi wyjdzie :)

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.