Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To krok po kroku Ci podpowiemy i dasz rade.
Ja jestem ciemna masa jesli chodzi o te sprawy, a sama wszystko porozgryzalam.
Bloga nie musisz prowadzic jakos intensywnie. Mozesz przeciez tez zrobic zdjecia ciacha, ktore akurat upieklas na niedziele i tez zamiescic. Albo zdjecie dzieciakow, jak hasają po kaluzach, a co, niech patrzą, ze maja mamuske blogerke :)
Oczywiscie, jesli sie zdecydujesz na bloga na blogspocie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No wlasnie nie wiem gdzie tego bloga załozyc.
Bo jest tego od groma :(
Monia a daj linka do dobrego bloga ,moze i ten z ktorego korzystasz to jak bede miala problem to zapukam o pomoc :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Takie kolorowe stronki na blogach :) az sama jestem ciekawa jak to sie zaklada :) musze znależć czas na to :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
NIe trzeba linka.
Blogspot i google sa polaczone.Hm, jakby to powiedziec, jedna firma.
Zeby zalozyc bloga na blogspocie, musisz miec najpierw u nich poczte mailowa zalozną.
Czyli wchodzisz na google i na górze masz pasek z roznymi slowkami, miedzy innymi gmail Klikasz na to i zakladasz poczte.
To pierwszy etap.

Drugi etap jak juz masz poczte zalozoną: wchodzisz w wyszukiwarke google, i piszesz blogger POjawia sie stronka, wchodzisz w zaloz darmowego bloga i krok po kroku robisz to, co Ci tam kaza.
I to tyle.
A, musisz miec jakaz nazwe dla bloga.

A potem trzeci etap, czyli jak to dziala...i tu bedzie trudniej, ale damy rade:buzki:

--- Ostatnio edytowane 2012-02-29 21:53:37 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a ja nie mam założonej poczty na google zaczełam od zakładania bloga i tam podałam email swój z innego konta:-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziekuje.
Teraz lece poczytac gdziekolwiek o tym jak sie zaklada NAPY bez sprzetu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a ja nie mam założonej poczty na google zaczełam od zakładania bloga i tam podałam email swój z innego konta:-)
Co Ty? A ja jak chcialam zalozyc to mi caly czas pokazywalo, ze musze miec u nich konto i maila.
Ale nie zaluje, bo teraz to tylko z maila na google korzystam. MOim zdaniem najlepsze miejsce!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a ja nie mam założonej poczty na google zaczełam od zakładania bloga i tam podałam email swój z innego konta:-)
Co Ty? A ja jak chcialam zalozyc to mi caly czas pokazywalo, ze musze miec u nich konto i maila.
Ale nie zaluje, bo teraz to tylko z maila na google korzystam. MOim zdaniem najlepsze miejsce!
no serio:) jak mi się to udało?? nie wiem to było już z dwa lata temu. W sumie z Google korzystam prawie ze wszystkich ich usług po za pocztą :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem dziewczyny jak to robicie ,ale gdybym ja miała prowadzić bloga ,to bym chyba już nawet spać nie chodziła przy moim braku czasu.Choć kto wie,może kiedyś i ja założę...
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
O to to... Czytać ich nie mam czasu...
Dlatego jeszcze raz przepraszam wszystkie dziewczyny i chłopaków, że waszych blogów nie czytam...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.