Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Administrator
Dlatego jeszcze raz przepraszam wszystkie dziewczyny i chłopaków, że waszych blogów nie czytam...
Ej no przecież to nie jest obowiązek ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja też sie zastanawiałam co to candy, i jak sie tworzy bloga, tylko wstyd mnie było zapytać:yyyy:
pierwszego bloga jakiego zaczełam przegladać był własnie blog monikowo, bardzo mi się spodobały prace i z tego bloga trafiłam na to forum:) z którego bardzo jestem zadowolona:)
przed założeniem bloga zastanawiam sie tyko czy będę miała co ciekawego do pokazania:-S
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O to to... Czytać ich nie mam czasu...
Dlatego jeszcze raz przepraszam wszystkie dziewczyny i chłopaków, że waszych blogów nie czytam...

Ania
Moze i lepiej, hehe, bo moglaby sie niejedna szyjaca bloggerka - albo blogger- po tym niepodniesc, w tym i ja:jezyk_oko:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja też sie zastanawiałam co to candy, i jak sie tworzy bloga, tylko wstyd mnie było zapytać:yyyy:
pierwszego bloga jakiego zaczełam przegladać był własnie blog monikowo, bardzo mi się spodobały prace i z tego bloga trafiłam na to forum:) z którego bardzo jestem zadowolona:)
przed założeniem bloga zastanawiam sie tyko czy będę miała co ciekawego do pokazania:-S
Mialam to samo, ze nie wiedzialam, co to candy, ani jakies skroty i nicki dziwne.

Cieszy mnie to bardzo:buzki:

Prowadzenie bloga wymaga jednak pewnej systematycznosci.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
też się przyznam, że do tej pory nie wiedziałam co to jest candy :D

i głupio mi było zapytać o to, bo wszyscy piszą o candy, a ja nie wiem co to jest :rotfl::rotfl::rotfl:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też jak zaczynałam nie wiedziałam co to candy bo równiedobrze można to po prostu nazwać konkursem. Co do meila, tez nie mam na gmailu tylko na onecie i z tym meilem zakłądałam bloga:]
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja też już wiem :D i nawet kilkanaście dni temu wygrałam candy :okok: a zaczęłam raptem brać w nich udział niespełna 2 m-ce temu.
Zapraszam byście zobaczyły moją wygraną
Nagrodami są rzeczy niezwykłe.
Powiem więcej,to niesamowicie wciąga ...jest jak nałóg
Mam nadzieję,że już przestanę latać po blogach,bo zostanę nałogowcem, tak trudno się oprzeć widząc tak cudowne rzeczy jakimi kuszą blogowicze
________________________________________________________

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.